bugün

akape kadın kolları serzenişidir.

bunların vur kafasına al ekmeğini.

ondan sonra bir çıkmaz sokakta eski sevgilileri ya da kocaları tarafındna öldürülüyorlar.

neden?

cevap basit...

cehalet!

sevgiler...
görsel
atatürk' ün emaneti yerlerde ama, neo osmalıcı gericiler.
osmanlının hala asırlar geçsede bu ülkedeki geri zihniyet insanların eline verebildiğini gösteren durumdur. zamanında ele verdiği yetmedi yıkılmış haliylede ele vermeye devam ediyor.
istibdat devri hayranlarının cümleleridir.

iran'a ya da ırak'a defolup orada bu devri yaşayabilirler.

yallah...
(bkz: yobaz kafası)
emanetinin emin ellerde olup olmadığı tartışılır. yalnız şu ''sevgililieri tarafından dövülür, kocaları tarafından öldürülür'' kısmını bir türlü anlayamadım.yani şu pankartla bunların ne alakası var. yanlış hatırlamıyosam bu arkadaş kitap falan da yazmıştı.

işte aga ben bunu diyorum. yarrağımın başı kadar beyni olmayan adamlar bile kitap yazmaya başladı. şu memlekette ''bu memleketin insanı cahil, beyinsiz, düşüncesiz'' diyen insanlar kadar beyinsiz insan görmedim.

abdülhamid'in siyasi dehasını elin gavuru över, bizim sözde türk özde yunan dölü olan şerefsizler de abdülhamid'e söver.
Emin el derken şimdilik dört Bakanı hırsız çıkan partiden bahsetmiyoruzdur umarım atatürk zaten mezarında ters döndü abdülhamit de dönmesin bu değişikler yüzünden.
emanetin ne olduğu muammadır. sorsanız emanet ne diye cevap veremeyecekler. kısacası sadece slogandan öte geçmeyen boş beleş işler bunlar mk.