bugün

mısır'ın kenan evren'i. amerikan yalakası, amerikan iş birlikçisi karektersiz bir insan.
yapılan darbe öncesi yaklaşık 1 hafta önce abd görüşmesi olmuş ve mursi, abdnin kendisinden istediği şeyleri reddetmiş. Bunun üzerine peterson mursinin yardımcılarına "artık islamcı lideri savunduğum için bana sabredenlerin sabrı tükenmeye başlafı."
mursi el sisinin sadakatinden ve vedasındsn emin plduğu için bu kadar kesin ve sert bir tavır koyabilmiş.
El sisi şerefsiz ve vefasızdır amerikanın orospusudur.
becereiksizin teki, bir darbeyi yapmayı bile beceremedi.
kenan evren bu hasta haliyle on defa darbe yapmıştı amk.
yapılan darbe öncesi yaklaşık 1 hafta önce abd görüşmesi olmuş ve mursi, abdnin kendisinden istediği şeyleri reddetmiş. Bunun üzerine peterson mursinin yardımcılarına "artık islamcı lideri savunduğum için bana sabredenlerin sabrı tükenmeye başladı."
mursi el sisinin sadakatinden ve vefasından emin olduğu için bu kadar kesin ve sert bir tavır koyabilmiş.
mısır'daki darbeyi gerçekleştiren genelkurmay başkanı.

hazret genelkurmay internet sitesine açıklama yapmış.

--spoiler--
meşrutiyet mısır halkınındır. kimi isterse onu getirir buyurmuş.

--spoiler--

sen şuna götüm tutuştu desene.
Son rakamlara göre 200 kadar insanın katili. Dünyanın yaşayan en şerefsiz canlılarından birisi.
(bkz: 27 temmuz 2013 mısır katliamı)
halkını öldürterek kendi meşruluğunu sağlamaya çalışan hodbin genelkurmay başkanı. suç sisi de değil, emirlerini yerine getirip insanları öldürenlerdir.*
halk arasında sisi olarak da bilinir ama işte aması var, bizim de bir zamanlar sisi'miz vardı adı da seyhan soylu idi.
--spoiler--
Orgeneral Abdülfettah Said Hüseyin Halil el Sisi daha yaygın bilinen adıyla General Sisi d. 19 Kasım 1954), Mısırlı Orgeneral. 12 Ağustos 2012'den beri Mısır Silahlı Kuvvetleri'nin Genelkurmay Başkanıdır. Ayrıca Mısır Silahlı Kuvvetleri Yüksek Konseyi'nin başkanlık görevini ve Mısır Savunma Bakanlığını yürütmektedir.
--spoiler-- *
Bekaret kontrolünün yapılmasını savunan kişi. Modern ve laik olduğunu sanan mallar var uyarayim dedim. Derdi halk değil ordunun ekonomideki yuzde elli payını korumak.
adamın dibidir. "demokratik" şeriatçı mursi taraftarlarını defalarca uyarmış, uyarılar dikkate alınmayınca da ateş açtırmıştır. teröristin anlayacağı dilden konuşmayı iyi bilmektedir.

edit:efsane eksileniyor, eksiyelenin ta sülalesini seveyim.
"çingeneyi bey yapmışlar önce babasını asmış, sisi'yi genel kurmay başkanı yapmışlar, önce milletini öldürmüş."
sözlüğün en sıkı israilperestleri tarafından savunulan biri olması bile ne mal olduğunu gösterir kişi.

adamın dibidir. "demokratik" kemalist ve darbesever ulusal sol taraftarlarını defalarca uyarmış, uyarılar dikkate alınmayınca da ateş açtırmıştır. teröristin anlayacağı dilden konuşmayı iyi bilmektedir.
dersek ne hissedersiniz.

müslüman kardeşlerin ne olduğu nelere buluştuğu ortada o başka konu ama israilperest olup mursi'ye kanlı terörist demek nasıl oluyor.
ibne gibin puşt gibin bişeydir.
mursiyi iktidarı boyunca zor duruma düşürüp darbeyi meşru hale getirmeye çalışan adam. önce ülkenin elinde bulundurduğun ekonomik kaynaklarını kes, halk mursi den bilsin sonra darbe istesin sen de halk istiyo diye darbe yap. eyvallah da rabia meydanındakiler halk değil mi?
Şeriatçıların ağzından demograsiii demograsiii laflarını eksik olmamasını sağlayan adam.

Şeriat ve demokrasi.

Sanki tek bir hücresi bile demokrasiye, insan haklarına, özgürlüğe, yaşam tarzına saygıya inanıyor adamların.

Sanki akılları fikirleri 1500 sene öncesinde değil.
musluman dusmani kesimlerin misirdaki favori adami. darbe yapti diye destekliyenler varmis darbe ne demek anana babana sor sonra yaz buraya degisik.
(bkz: seninleyiz general)
her yıl körfez ülkelerinden ve mısırdan 150 kişi amerikan harp okullarında eğitilir.bunlardan biri sisiydi.ama sisi mısır ın bağımsızlığından ve israilden nefretini unutmadı,amerikanın bütün beyin yıkamasına rağmen.amerinkancı ,acemi çaylak,borç batağına batmış sahtekar islamcıya darbeyi vurdu.komiksin mursi komik..
en büyük zevki her akşam 4 iri kıyım zenciye domalmak olduğu iddia edilen yaşam formu.
El sisi ne ya. bu adamın soyu kimlere dayanıyor merak etmedim değil.
(bkz: piç evladı)
mısırda demokrasinin ve özgürlüğün koruyucusu, lord protector bir nevi.

müslümanların demokrasiyi sömürmelerinin önüne geçmiş yenilmez savaşçı. 3 günde binlerce müslüman öldürüp dünyaya ve insanlığa inanılmaz faydalarda bulunmuş adam. allah yolunu açık etsin. heh.
insanları kışkırtıp ölümlere sebebiyet veren insanlıktan nasibini almamış zat.
kendi halkını düşman gibi görüp üzerlerine acımasızca kurşunlar yağdırarak ufacık çocukları öksüz yetim bırakan vicdan ve, merhametten yoksun az muhterem çok götveren dalyarağın teki.