1. 1.
  kabe-i muazzama'nın en güzel sesli imamı. bu muhterem kuran-ı kerim okurken o kadar etkilenirsiniz ki kendinizi hiç gitmeseniz bile kabe'nin o eşsiz atmosferinde hissedersiniz. allah kendisinden binlerce kez razı olsun. yasin suresi:

  http://www.seyiralemi.com...et-el-acemi-yasin-suresi/
  7 ... arjen robben
 2. 2.
  onur ünlü'nün polis filmindetekvir suresi'ni okuyan kabe imamıdır.
  ... desaparecido 2
 3. 3.
  bu imam da, kabenin diğer imamları da islam dinin vaz ettiği üzere en kıymetli topraklarda ve en kıymetli mekanda yeryüzünün en kıymetsiz insanları olan, o zengin keseli ama envanterinde amerikaya diktirdiği götten başka birşey olmayan arap şeyhlerini belki de kabede, namaz kıldırdığı yerin ta merkezinde milyonların gözü önünde sen insanlar açlıktan ölüyorken saraylarda yaşıyor olmana rağmen ben kabenin hizmetçisiyim diyen orospu çocuğunun tekisin diyemediği, bir ibrahim olup o putu kıramadığı, bir muhammed olup o siktiriboktan düzene baş kaldıramadığı için sadece sesi güzel olan adamdır. burhan çaçandır, özcan denizdir.

  editsel bağlamda yazım hataları hizaya getirildi.
  1 -2 ... kecaspy
 4. 4.
  (bkz: ahmad al ajmy)
  (bkz: listen2quran com)
  1 ... sunger
 5. 5.
  suudi yönetimine, müslümanların tutumlarına verip veriştiren, hiçbir zaman sözünü esirgemeyen kişidir. ama halk bu adamı çok sevdiği için kimse de dokunamamaktadır bu imama. kendisi hakkında varsayımlarla konuşmak doğru olmasa gerektir.
  ... desaparecido 2
 6. 6.
  bir selman okumuş değildir.
  ... gecmis zaman olur ki
 7. 7.
  http://tr.assabile.com/Sa...l-rahman-al-sudais-12.htm
  1 -1 ... mellonnim
 8. 8.
  1960 Riyad dogumlu, kabe imamlarindandir. 12 yasinda kuran-i kerimi hatim etmistir. Doktora ünvani vardir.

  Bunlarin disinda ve en onemlisi, boyle allah vergisi sesi boyle mübarek bi ilim icin kullanmasi saygi duyulasidir. Fatiha suresi gibi benim, senin, komsunun 1 dakikada okudugu sureyi, 7 dk'da aglaya aglaya okumaktadir. Okumakla kalmayip, her kelimesini yasamaktadir. Oyle kadife bi sesi vardir ki, resmen dinleyene kuran-i kerim ziyafeti yasatmaktadir.
  1 ... markov chain