bugün

Her şey iyi hoş da, keneviri niye karıştırdı şimdi diye merak ettiren açıklamanın sahibidir.
Zencefil, zerdeçal, limon, bal, polen, karanfil yağı amenna ama kenevir?!

Ben sıradan bir vatandaş olarak, kenevire ihtiyacım var, kenevirden uzağım desem, sabaha karşı kapım koç başı ile kırılır, yat yat yat diye kıyamet koparan polis abilerin gazabına uğrarım ayol!
Milleti uyuşturucuya özendiren yazılar yazan, ağır apo'cu, yeni akit yazarlarından olan bir ak-it. Zerre ciddiye alınacak biri değildir. içindeki pislik yüzüne yansımıştır.

Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, 'Abdullah Öcalan'ın üniversite yıllarında namaz kılardı. Aslında yabancı biri değil aileden biri.' dedi.

Mazlum-Der'in kuruluşunun yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen etkinliklere katılmak üzere Kayseri'ye gelen Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. "AiLEDEN BiRi" Abdullah Öcalan'ın üniversite yıllarında namaz kıldığını söyleyen Dilipak, "Abdullah Öcalan aslında yabancı birisi değil, aileden biridir. Üniversite yıllarında namaza falan da giderdi. Fikir Kulübü içerisinde Hasan Celal Güzel'lerin bulunduğu ortamlarda olan biri. Üniversite yıllarından beri devletle ilişkili. Hanımı MiT ajanıydı, kayınpederi de MiT'te önemli bir göreve sahipti. Yani aileden derken, yabancı birisi değil. Birileri aynı ülkenin çocuklarının gözyaşları üzerine kendilerine iktidar ve servet ürettiler. Tavşana kaç, tazıya tut dediler. O dönemde bir takım örgütler ses getiriyordu. Yani aslında Apo da sistemin kurbanı. Bizi bir terminatör olarak böyle yetiştirdiler" ifadelerini kullandı.

Apo gibi bir bebek katiline, bebek katili denmesinin de saçma olduğunu söylemiştir. Böyle p*çlere laf edilmez. Bu p*çlere laf edene faşist denir. Bu devrana tüküreyim.
Sevemedim bu herifi.
pak mı? nasıl ya.
asıl adı general zonk'tur. andromeda-c-beta gezegeni kökenli uzaylı bir komutandır. uzay gemisi dünya yakınlarında arızalanmış, yeni şafak binası üzerine düşmüştür. ölmek üzereyken bilincini en yakındaki siyasal islamcı yazarın beynine transfer etmiştir.
görsel
en safı bu adam çıktı.

görsel
Biri pudra şekerci biri otçu ne lan bunlar.
zırt pırt ekrana çıkan pop-up reklamı gibi adam.
Kenevir darbeci zihniyeti önler, muhafazakâr nüfusu arttırır diyecek diye korkuyorum. iyi prim yapar çünkü.
geçen bu, bizim pop star jürisi armağan ın yutup kanalına çıktı. armağan o armağan hali ruhiyesi ile aklıma gelen soruları soruyorum diye başladı...

--çocukarınızı okula göndermiyorsunuz neden
--eğitim sistemine karşıyım bir şey öğretmiyor, bende milli eğitime gittim beni dava edin dedim, onlar biz sizi dava edersek yanlış anlaşılır dedi, siz bizi dava edin dediler. öyle olunca ben gidip dava ettim...

yukarıda ki diyaloğu tekrar açıp dinleyebilirsiniz, ancak bütün bir sohbet bu dinci yobaz'ın iktidar torpili ile oluşturduğu o ilerici, islam aydını etiketi beni benden aldı ! babababba "biz sizi dava edersek yanlış anlaşılır"

nasıl adalet ? güzel mi geri zekalılar ! 2017 anayasa değişikliği referandumunda ne yaptınız siz ? yargıyı halk iradesiyle gittiniz iktidarın kontrol ve denetimine tamamen teslim ettiniz... işte bu yüzden, bir çocuğu suistimal edip etmediğini incelemeye dahi korkan bir yargı anlayışı var.

armağan sen bir geri zekalısın kardeşim. net. yarın o elini bükerek istediğin soruları sormaya kalkarken, o eli.... kırarlarsa ağlamayacaksın !
görsel

Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir hesabı.
görsel
Hangi dindar şu adama çocuğunu emanet eder?

Sonra diyorlar ki islamofobi var.

Lan nasıl olmasın.
Napmış?
işine geldiği siyaseti yapan adam.
Dede senin kenevire izin yok ama saraylar insaatlar gırla. Anla artik teyyodan sana hayr yok.
Ben de diyorum bu yazıları hangi kafayla yazıyor. Adam meğer ki kenevirciymiş. Ya haşhaşçı olsaydı.
uzun zamandır sözünü sakınmadan konuşan zat.

emin olun 2023 yolunda cephesini değiştirecektir.
bu adamı müslümanlar bile tanımazken 89-90 da solcuların panellerine gelirdi. başında o beresi.
karşında entellektüel bir müslüman görürdün. dinleyen herkes ulan herkes böyle olsa canımı yesin derdi içinden.

sonra akp nin bir döneminde çok aşırı söylemleri de oldu...

ama yine de zaman zaman kral çıplak veya göte göt diyebilen, o eleştirileri de yaparken islamı akp den önce/önde tutan biridir. kimi akp lilerin yaptığı o şatafatlar vs islama zarar veriyor falan diye çok yazdı bu herif.

çoğu adamdan delikanlıdır yani... hem yapı hem inanç olarak.
selam ve dua lipa.
çok beyefendi bir kişiliktir.
rahmetli toktamış ateş il program yaparlardı bunlar. nokta ile virgül gibiydiler
Sanırım akp'nin diğer dalkavuklarıyla iyi anlaşamadığı için akitten ayrılmış. Artık habervaktin'de yazıyor. Yeniden refah çizgisine kaymış gibi.
ak it oğlu it için fazla seviyeliydi.

yobaz, mobaz ama kibar adam.

ak it şimdi iyiden iyiye kahvehane gazetesi oldu.
tip= cem özer+ şemsi inkaya'nın yaşlı hali.
siyasi görüş= ılımlı fesli kadir.
akp'nin darbeyi 4 ay önceden bildiğini ancak hiçbir şey yapmadığını ve kendi çıkarı lehine kullandığını itiraf eden eski akp yandaşı gazeteci. eski diyorum çünkü bunları hiçbir akp medya organında çalışan borazan söylemeye cesaret edemez.

https://twitter.com/aDili...tatus/1759261350063194452
--spoiler--
Sanki FETÖ'cüler darbeye kalkışmamışlar gibi, AK Partililer de sanki darbeden habersiz imiş de son anda darbeyi halkın yardımı ile bastırmış gibi davranıyorlar. Oysa hükümet 4 ay önceden darbe olacağını bütün ayrıntılı ile biliyordu. Halk ne olduğunu bilmeden darbeye karşı meydanlara çıktı. Sonuçta olan bu ülkeye oldu.. Yazık ki, gerçek çoğu kimsenin umurunda değil, herkes ötekileri suçlamakla meşgul
--spoiler--
görsel

Bu koşullarda dönemin yöneticileri yargılanmalı.

Her şeyden habersiz askerlere yazık oldu.