1. 0.
  ooo abdurrahman... naaptın sen kuzum.. bunlar ne olm.
  bu yazdıkların iftira desen değil, itiraf desen değil. işlenen suçlara dair belge belge.

  la bu siyasi islamcılarda gr. akıl varsa beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar.

  işte a. dilipak' a göre akp ve saray için uluslararası suçlamalar neler olabilirmiş:

  -" kara para aklama " demiş ve belge sıralamış: Yurtiçi ve yurtdışından telefon kayıtları, videolar, hacklenen e-mail dosyaları.

  -bokoharam terör örgütüne destek. " Nijerya’da Bokoharam’a Türkiye’nin silah verdiği iddiasını ortaya atarlarsa şaşmayın. "
  belge ?:
  nijerya "Türkiye' den yola çıktığı belirtilen silah yüklü bir gemiyi Lagos limanında yakalayıp el koydu”

  ilahi abdurrahman, sen neymişsin be abi.

  not: ama bu amariga' da çok ayıp ediyor bilader, bop eşşbaşşşganına da yapılır mı şimdi bu gardaşım.
  3 -1 ... eratosthenes
 2. 1.
  olası tespitlere sahip bir yazı.

  --spoiler--
  Bakın, ABD bu inadından vazgeçmez, vazgeçemez. Ama bu krizi iç ve dış şartlara göre yöneteceğinden emin olmazsa erteler. Asla vazgeçmeyecektir. Zamanı ve zemini kollayacaktır. ABD derin devleti, FETÖ’nün yüzüne-gözüne bulaştırdığı yarım kalan işini tamamlamak için harekete geçiyor. Eğer geri adım atıyor gibi görünüyorsa mutlaka başka bir yol deniyordur. Ok yaydan çıktı. ABD suçüstü oldu. Yarının çok geç olmasından korkuyor. Saldırgan politikası korkusundan. Gelecek günlerin geçen günleri aratmasından korkuyor. Yeni bir yenilginin daha büyük bir felakete dönüşmesinin tedirginliğini yaşıyor bu arada.
  --spoiler--

  ancak bu kadar doğru bir tespit yapılabilirdi.
  1 -1 ... aeneskral
 3. 2.
  çıkacak görüntülere, belgelere, kasetlere hepten "montaj" diyecekleri için çokta sıkıntı olmayacak "spoiler"dır. sıkıntılı olan kısmı onlarında montaj olduğuna inanacak milyonlarca insanın olması..

  mevzu emperyalist güçler olunca ak parti sarı parti fark etmeksizin devletin yanında olur tüm bu halk. halkın tek istediği insanları ayrıştırmayı bıraksınlar artık. yumurta deliğe geldi hatta çıkmak için zorlamaya başladı ancak liderleri hala insanları yaftalama peşinde. geçmişte yaptıkları hatalar ( fetö ile beraber icraatler çözüm süreci ve yolsuzluk ) çıkıp bir özür dilense kandırıldık deyip insanları uyutmaya çalışmak yerine hata ettik ve söz veriyoruz tekrarlanmayacak dense ülkenin sistemini rejimi değiştirmeye gayret etmeyeceğiz bu ülkenin kurucularının izindeyiz denilse ortada hiçbir sorun kalmayacak. bu kadar basit şeyleri sırf egoları yüzünden yapamıyorlar herhangi bir maddiyat istenmiyor senet istenmiyor sadece ağızdan çıkacak birkaç cümle ile tüm toplumu tek bir çatı altında toplayabilecekler iken hala inat hala ego hala rant peşindeler. gelecek günlerde amerikası israili ingilteresi daha fazla baskı kuracaklar üstlerinde o zaman bunları yaparlarsa kimse samimiyetlerine de inanmayacak iş işten geçmiş olacak..
  3 ... mel mel bakan gibson
 4. 3.
  satır aralarında üstü kapalı bir şekilde meral hanımın da abd projesi olduğunu, akp yerine getirileceğini söyleyen uyarıdır.

  --spoiler--
  Birileri AK Parti’den gideceklerin listesini durup dururken sızdırmıyor basına. Bunlara kurtuluş için “Meral ananın gemisi”ni adres gösterecekler. “Hizmet” sözü verirseniz pişmanlık gösterirseniz, cezanızı affedebilirler.
  --spoiler--
  2 ... kerox
 5. 4.
  Yavas yavas islak rüyalarindan uyanmaya baslamislar.
  Durum vahim gibi kimse yarin ne olacak bilemiyor.
  ... karton toplayan cocuk
 6. 5.
  Abdurrahman Dillipak'ın Türkiye için bir uyarı olduğu gerçeği.
  ... kalimdor