1. 1.
    ilginç bir olay.

Abdurrahman Dilipak : Müslümanların çocuklarının arasında cenabet cenabet dolaşacaksınız biz buna ses çıkartmayacağız öyle mi.

https://twitter.com/Medya...tatus/1251470328838193153
    2 ... chance boudreaux
  2. 2.
    Kişi ile soyadı arasında bu kadar mı tezatlık olur, bir soyadı, kişisine bu kadar mı yakışmaz dedirtir.
    Bir günde dilinden, hoş, naif, birleştirici bir kelime düşsün be adam! Soyadının hatırına.. Bir kerecik!

Tanım: Hadsizlikle tanımlanabilecek tepkidir. üstüne vazife değildir. Her halta maydanoz olmasındır.
    10 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
  3. 3.
    (bkz: hassiktir bok)
    9 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    (bkz: Nasıl Trol oldum)
    3 ... cok erken oten horoz
  5. 5.
    Keneviri az çekmiştir herhalde.

Devletin buna sessiz kalması da bir acayip.
    5 ... eski yesil kulluk
  6. 6.
    Habire yaptığı akp ve ikiyüzlülük eleştirilerinden daha mühim sayılacağı kesin olan yobaz tepkisidir.
    2 ... rumeli71
  7. 7.
    Bunlarin genel yayin yonetmeni kutsal topraklarda vi.gradan gitmemişmiydi lan. Hangi cenabetlikten bahsediyor bu meczup.
    1 ... atlant isten gelenadam
  8. 8.
    bakın rastgele karılmış bir deste iskambil kağıdını ayırmadan sıraya dizemezsiniz.
    bu işin çözümü oje sürülsün mü sürülmesin mi diye tartışarak değil, isteyenin kendi okulu kurmasıyla mümkündür. ha amaçları devlet koyar, sen okulunu kurar öğretmenini bulursun. ister başörtülü olur ister mini etekli orası sana kalmış.

ha abdurrahman dilipak bunları bilmez mi? bilir(di) bilmesine de yaş ilerledikçe düşmanına benzedi de olması gerekeni unuttu ve saçmalıyor sanırım.
    -1 ... cilveloy nanayda
  9. 9.
    Boş konuşma konusunda üstlerine yok bunların.
    Kendisi, Unutulduğunu düşündü de tekrar hatırlatayım kendimi de arkamdan biraz küfür edilsin demiş olmalı.
    Bu arada oje güzel şey lan. Siyahından sürün kızlar çok yakışıyor. *
    3 ... sosyal yumurcak
  10. 10.
    Bugün öğretmenlere ne bok atılacak acaba diye bakınıyordum ki bugün de cenabet olmuşuz çok şükür.

Ben bunu dilipak'tan duyunca pek bi' ciddiye alıp rencide oldum şahsen (!)
    40 tas su ile yıkansam arınır mıyım hocam?
    3 ... imla