1. 1.
    malum tayfa tarafından dalga konusu olacaktır. çok net.

abdurrahman dilipak ın hacamat yaptırması
    https://twitter.com/aDili...tatus/1067358391004266496
    1 -1 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    allahtan göz tansiyonu nedeniyle yaptırmış.
    anlıyoruz ki kafa da olan sorunlar nedeniyle hacamat şakaklara, alına ve kafa arkasına uygulanıyor.

ya basur olsaydı ?

not: pek sayın nasa bey, dün marsa gönderdiğiniz araca harcadığınız paraya yazık.
    4 -1 ... eratosthenes
  3. 3.
    bitcoin ile kantaron yağı mı?
    2 ... daikokuten
  4. 4.
    Göz tansiyonu için elbette hacamatı başına yaptıracak ne var ki bu durumda...
    -1 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    palamut gibi poz verdirtmiştir.

(bkz: ne koydun lan kafana)

arada bir de röntgen çektirselermiş içeride bir şey var mı yok mu anlardık.
    5 -1 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    neye yanarım biliyor musunuz ,kendilerini sosyalist -solcu-ilerici olarak lanse eden şanar yurdatapan ve kör avukat eşber yağmurdereli denen iki zırto bu abdüş dilipiş ile çok hararetli dostluklar kurmuştu.

aman ne muhabbet aralarından su sızmazdı ,koşuyolu parkında bir aşağı yürürler bir yukarı bende biramı içer seyrederdim ...

sonraları dilipak denilen totemist bu ikisine vallahi arkadaşlarım ama ben bile onları cehenneme gitmekten kurtaramam diye zırvalamıştı.

biz bunlara başta fethullah çakalına amerikan ajanı halk düşmanı derken bunların hali böyleydi.

kör avukatı severdim bir iki arkadaşı arkadaşımdı zamanında üsküdardan ama inanın şimdi nefret ediyorum en az dilipak kadar.

bitmedi bu totemist dilipak ile şimdi yurt dışında olan mehmet ali alabora'da iyi kanka idi,hatırlıyorum 2. körfez savaşı zamanında mitingleri beraber düzenler abd ve nato müttefikleri tarafından ırak'ta müslümanlara yapılan zalimliği protesto ederlerdi,bende giderdim solcu kimliğimle birey olarak.

o zamanlar akp abd yanlısı bop eşbaşkanının partisi idi ,şimdi mehmet ali amerikancı dilipak vatansever oldu.

insan şaşırıyor bu dilipak rezili akp için hem amerika kudu bu partiyideyip hem akp'ye oy atıyor sonrada abd müslümanları katlediyor deyip miting yapıyor ,alabora denilen liberal de bunlara çanak tutuyor.(sonu kötü oldu ,şu anda aranıyor )

işte siyasal islam dinci-islamcı kafa bu, sulu beyin.
    evet şimdide göz tansiyonu artmış nasılsa ,beter olsun..

tavsiyem sabah akşam bunlara beddua edin belki tutar da kurtuluruz.
    kör ateşlerde yanın.........
    2 -1 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    Adamı hacamat etmişler rıza baba.
    ... cesurveuzgun
  8. 8.
    Hacamat sünnettir ve modern tıptada uygulanmaktadır.üstelik müslüman olmayan batı ülkelerinde bile.
    ... d i n o z o r u s