bugün

pkk lıların bu sefer de aponun çükü için protesto düzenlemesine sebep olacak olaydır.
(bkz: prostat olmak)
(bkz: anne ben kalp oldum)
çükü kopasıdır.
geçmişteki homo tecrübelerinin bir sonucu olsa gerek.
1999 yılında yakalandığına göre 11 yıldır içeride * yani 11 yıldır manuel takılıyor. dışarıda olsaydı kandildeki bütün dişi teröristleri altından geçirirdi şansına küs apocuk.
kabız olması en iyi dileğimizdir.
abdullah öcalan a götten ışıklı bir cihazla girecekler ve prostat ı green light ile eritecekler.

başka yolu yok. o göte o alet girecek. yoksa tedavi olmaz.
sempatizanlarının bu olayı da provoke ederek memlekette terör estirebileceğini ummadığımız gelişmedir.

- niye taş atıyosun bakiim?
- prostat olmuş abi, protesto ediyoruz

kulağa bile hoş gelmiyor, ı ıh...
cok da prostatımızda olan hadisedir esasında ancak adam hakkında her prostat haber edildiginden ve buyutuldugunden denecek bir sey de yok..
son dakika! ocalan corba icerken kasıgından bir damla sandalyesine damladı! polis sokaklarda genis guvenlik onlemleri almıs durumda! her an yer cekimine karsı bir protesto mitingi duzenlenebilir!
götünü fazla parmaklaması sonrası prostat bezinin büyümesidir.
(bkz: beter olmak)
apo yakalandığı yıllarda, bir karikatür çıkmıştı milliyet'te.*yakalandıktan sonra helikopterde kalbim sıkışıyor, midemde ekşime var vs.. diyen apoya gönderme yapma için.
apo yatıyor, doktor elinde filme bakıyor.
-kalbim sıkışıyor dediniz ama ben burda kalp göremiyorum..

çağrışım yaptı birden. iyi baksın doktorlar bence onda prostat kanseri olabileceği bir organ da olmayabilir. erkeklik organı sonuçta.
(bkz: prostat olunmaz prostat doğulur)
(bkz: dua)
eğer gazete patronu olsaydım sikime kadar şeklinde manşetten duyururdum bu haberi.
gerçekleşemeyecek olaydır. çünkü prostat olunmaz. prostat vücuttaki bir yapının ismidir. Bu akciğer kanseri olmuş bir insana 'x şahsı akciğer olmuş' demek gibi bişeydir.
yaşla ilgili olabilir.

ya da işeyemiyo mu cezaevinde ne yapıyo. çünkü adam tuvalet görmemiş hayatında. dağa bayıra sıçmış hep.

http://www.haberform.com/...in-hastaliklari-46502.htm

edit: prostat olmak kalıplaşarak prostat hastası olmayı ifade eder hale gelmiştir. adet olmak yani regl olmak tabiri de yalnıştır kağıt üzerinde fakat tabirler yalnış da olsa zamanla kullanıla kullanıla doğrulaşırlar. o vakitten sonra bunlarda imla, teleffuz yahut yazım yanlışı arayamazsınız.

nasıl ki günümüzde kılçık kelimesinde yalnış aranmıyor? halbuki her kelime en az tek heceye inene kadar ayrıştırılabilir. bu türkçe için genel bir kuraldır. kılçığı siz kıl dan türemiştir diye ayıramazsınız. aslı kılıççık tır fakat kılçık olarak kalıplaşmıştır. kılçık kağıt üzerinde yanlış bir kelimedir fakat günlük kullanımda kalıplaştığı için sözkonusu ayrıştırmalardan muaftır.

işte prostat olmak deyimi de böyledir.