bugün

mümtazer türkönedir. kendisinin karısı da aynı zamanda akp istanbul milletvekilidir. millet derken aklınıza türkiye cumhuriyeti vatandaşları gelmesin.

http://www.hurhaber.com/news_detail.php?id=229807
bunlara pkklı deyince kızarlar.
üç vakte kadar tayyip erdoğan tarafından kulağı çekilecektir.
(bkz: akpli omurgasızlığı)
akp zihniyetidir işte.
bunlar kelle diyen tayyip'e oy verip hala akp diyen rezil tayfadır işte.
(bkz: mümtazer türköne)
postalını yalayacak olan akplidir muhtemelen.
cevabı ' başka bir arzunuz? ' olan sorudur.
(bkz: mümtaz er ryan)
akp rezaletinin geldiği son noktadır,bölücü terör örgütü artık ülke yönetiyor demek ki.
en az abdullah öcalan şerefsizi kadar türkiye'yi sevmeyen kişi isteğidir. siktiriniz gidiniz efendim bu ülkeden.
akp zihniyetinin bir ürünü.

bu kişi ağır ülkücüydü. nedense(!) akp'li oldu sonradan.

bunlar zaten iğrenç olaylar. bundan kimsenin şüphesi yok. benim anlamadığım kısım bunu gören akp'lilerin hala akp'yi destekliyor olması. yandaş medya dediğimiz şeyin 4'te 3'ü zaten bu ve bunun gibi fikirleri satılık adamlardan oluşuyor. sen bunu göre göre hala akp'yi destekliyorsan;

1- körsün, cahilsin.

2- art niyetsisin, şerefsizsin.
insanı insanlıktan soğutan şahıstır. kimdir bilirim ama söylemem.

(bkz: şimdi bana küfrettireceksiniz)
çok önem verilmesi gereken bir başlıktır.

abdullah öcalan'ı paşa yapacak insanlar nasıl bu ülkeyi yönetir,nasıl göz yumulur.

biz kimle savaşıyoruz cevabı artık netleşmiştir,kürt açılımının kokusu fena halde çıkmıştır.
bir zamanlar hocası şimdilerde kocası olduğu çocuğu yaşındaki kadını önce kaymakam sonra mebus yap(tır)an kişidir.

bunu sağlayanlara yavşamaktadır. gazete demeye dilimin varmadığı paçavradaki köşesinde, tv'lerdeki tartışma (aslında hükûmet yalama) programlarında abuklaması yetmezmiş gibi bir de utanmadan dönem dizisi yapmış, tarihini dizilerden öğrenenlere pekaka'yı kahraman olarak tanıtmıştır.
"Aynı zihniyet RTE 'yi de başbakan yapmıştır. normaldir." cevabı verilebilecek durumdur. * * *
(bkz: akp kalırsa şehitler çoğalır)

ispatı mümtazer yapmıştır. kimin pkk ya nasıl moral motivasyon verdiği bellidir.
"biz halkın içinden geldik, bu yüzden halka hitap ediyoruz" diyen sözde halkçıların kimlere hitap ettiğini açıkça belli etmiş olan yüzüne tükürülesi akp'li.
inanmak istemediğim, gördüklerimin sadece yalan haber olmasını istediğim bir başlıktır. milletvekili halkın tercümanıdır. vatan hainlerinin, peşkeşçilerin, düzenbaz ve kan emicilerin tercümanı değildir.

inşallah! inşallah yalan haberdir diyorum!
gerçekse de, yazıklar olsun diyorum!
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
osmanlı isyan liderlerini liderlik ettikleri kitleden ayırmak, bağlantı kurmalarını engellemek için uzaklara sürmüş, maddi tatminleri için de başıbozuk paşası yapıp maaşa bağlamıştır. o dönemde işe de yaramıştır.

öcalan bugün imralı'dan talimat yağdırıyor, hem pkk'yı, hem bdp'yi hem kürt toplumunu yönlendiriyor. paşa yapıp türkbükü'ne göndersen neye yarar?
harama bulaşmamış yetim hakkı yememiş akpli sınıfı dışında olandır.
(bkz: mümtazort kürtöne)