bugün

önümüzdeki 5 yıl içerisinde hainler tarafından özgürlük ve demokrasi adı altında binlerce türkiye cumhuriyeti devleti'nin vatandaşının ölümüne sebep olmuş olan köpeğin milletvekili olmasıdır.
(bkz: başlık parsellemek) (bkz: akp nin kürt açılımı)
(bkz: yok öyle bi dünya)
iktidarda milliyetçi partinin olduğu bir türkiyede gerçekleşecek durum.
o katil imralıdan çıktığı anda vatanseverler tarafından linç edileceği için bu bir ütopyadır.
bu kafayla ülke yönetenler varken; neden olmasın? * *
babama sordum geldim; "olur oğlum olur, bu memlekette o da olur" dedi.
sikimden millet olursa abdullah öcalandan da vekil olur(!) (bkz: sikiminvekili)
benim için dtp deki herhangi bir insanın milletvekili olmasından farksızdır. oda pkklı buda.
dtpli milletvekillerinin çıkıp "türkiye'nin resmi ideolojisine karşı bir tutum sergilememiz neden bu kadar tepki görüyor" diye resmi ve tüm türkiye'de yayın yapan bir kanalda rahatça diyebiliyor, miting adı altında yaptıkları yürüşlerde "bir şerefsizin" resmini açarak benimsedikleri bayrağı ellerinde sallandırabiliyorlarsa buda olur diyebiliriz.

not: istanbul'un göbeğinde "abdullah öcalan leyhine" slogan atılması ve kimsenin birşey yapmaması da cabasıdır.
olmayacak olandır.
puştlardan milletvekili, başbakan falan çıktı da, imkan verilse dahi milletvekili olmaz çünkü bu şerefsiz de o göt yok.
olsa olur ama. iyi kıvırır çünkü.
yakalandıktan sonra, ne iş olsa yaparım abi edalarına bürünmesi de buna kanıttır bence.
şu an olan durumdur. onun mılletvekili olmadıgını sananların yanıldıgının gostergesı olarak dtp yi ornek göstermek gerekir. ha hasan kel. ha kel hasan. fark varmıdır.yoktur. ahmet türk, aysel tuğluk, emine ayla, bunların ötekinden farkları sadece biyolojik olarak anne babanın başka olması.
Nobel barış ödülü alması kadar imkansız bir olaydır.
5 yıldan fazla bir süredir cezaevinde yattığı için fiziki olarak olanaksız, yalnız pkk'nın yasal hali dtp'yle fikren olan durumdur.
asmayalım da besleyelim mi ifadesinin 46 level sonrasıdır. asmayalım da başımıza tac mı edelimdir. olursa yaşamaktan soğuyacağım bir ülkenin vatandaşı olunabilecek bir durumdur.

buradaki asmayalım da besleyelim mi ifadesinde asla ve asla sözün kullanıldığı kişiler akla gelmeden yazılmıştır. yanlışlıkla kırdıysam özür dilerim.
akp hükümetinin yegane maksatıdır.
hiçte uzak olmayan düşüncedir. hatta abdullah öcalan, dtp'nin genel başkanı da olacaktır.
(bkz: abdullah öcalan ın oropu çocuğu olması)
(bkz: biz onu geçtik cumhurbaşkanlığından korkuyoruz)
şu saatten sonra başımızda böyle bir hükümet varken şaşırılmayacak olgudur. eskiden olsa hadi canım o kadar da değil artık denebilirdi ama diyemiyorum malesef. başbakan olması bile mümkündür. açılıyoruz...!!!
şu anki durumdan pek bir farkı olmaz. çünkü şu anda da aynı şeyleri yapıyor. demeç veriyor, halkı yönlendiriyor, keyfi yerinde, bir ada tahsis edilmiş. daha ne olsun ki..
ölmüş ninemin dirilmesiyle aynı ihtimaldir demek istiyorum ama olur, vallahi olur bu ülkede.
onu vekil olarak atayacak milletin kanından/şerefinden şüphe duyulur.
bundan iki sene önce the christian science monitor'de yer alan altı sayfalık makalede değinilen konudur. adamlar apo'nun affedilerek serbest bırakılmasından sonra yasaklı olması nedeniyle milletvekili olamayacağını ama onursal başkan görevine ombudsman olarak getirilebileceğini öne sürdüler. bu şerefsizler şu ana dek ne yazdılarsa hepsi gerçekleşti. artık bunların ezberlerini bozma zamanı gelmiş olmalı diye düşünüyorum.
Bugun görünenlerden sonra yarın olası durumdur.
güncel Önemli Başlıklar