bugün

Lacivertin tonlari desem çok şey ifade etmiş olurum.
Garantici abdullah değil sözde doğrucu davut kuracak partiyi. Yazık bu millete. Yazıklar olsun muhalefete. Adam gibi muhalefet yapamadınız ve milleti yine bunlara mahkum edeceksiniz.
Milli görüşün hegemonyası yıllardır devam ediyor edecek gibi de görünüyor
Akp varlığında hiç bu kadar yeni alternatif bir partiye ihtiyaç duyulmamıştı
Çünkü ekonomi eğitim ve sosyal alanlarda millet bunalım yaşıyor fakat mevcut partiler sabit ideolojileri nedeniyle alternatif olamıyorlar
illa Abdullah gül veya eski akpliler olmalarına gerek yok siyaset arenasında kendini kanıtlamış kişiler daha neyi bekliyor.
muhalefet partisi, ak partinin içinden çıkacaktır.
Eski dışişleri bakanı,Eski başbakan ve cumhurbaşkanı olmuş birinin parti kurması bana makul gelmiyor.

Hayatının sonuna kadar huzurlu olmak varken enkaz halinde bir ekonomi devralıp neden riske girsin.

Daha evvel aktif görevi olmayan biri olsa partiyi kuracak kişi, mesela muharrem ince o zaman çıkıp enkaz devraldım zamana ihtiyacım var vs der.

Zaten düzelmeyecek bir ekonomi var. imefe gelecek ve kaynaklara el koyacak. Amerika imefede hakim unsur. Suriyeden çık diyecek,iranı bombalayacam ses etme diyecek. Sen de mecbur susacan çünkü başka kredi veren yok.

Katar 15 milyar dolar dedi gitti gayrimenkul aldı. 300-500 milyar dolar düşük faizli ve uzun vadeli kredi veren bir yer bulmak lazım.

Sayın gül bulabilir mı, sanmıyorum.
Asılsız iddia. Abdullah gül recep tayyip erdoğan'a rakip olmaz. Gül garanticidir, O riske girmez.
30 yıllık chp liyim amabu parti bana sempatik geliyor.
Sol kesim bile artık Gülden medet umuyor,siyaset bu onuru omurgası olmaz böyle şeylerin,Akp kurucularından ol sonra kalk git Chp den vekil ol (şener).
(bkz: Sürekli kuruyor efendim durduramıyoruz)
anında fetöcü ilan edilecektir. o yüzden olmayacak hede.
iki seçimdir gündemde olan ama gerçekleşmesi imkansız olandır.

(bkz: cem uzana hapis şoku) gibi bir motto olur yakında.

bunlar birbirlerine öyle bir girmişler ki hangisi hangisi belli değil. o yüzden mitoz bölünüp başka başka parti kurmaları imkansız. hepsi birbirinin yediğini biliyor çünkü o riski göze almazlar.

(bkz: kayıp trilyon davası)
(bkz: deniz feneri davası)
(bkz: akbil skandalı)
önü kesilmezse bence bayağı oy alır.
(bkz: Abdullah gül ün fetö den yargılanması)

ile sonuçlanacaktır.
Milli parti ya da yeniden atılım partisi gibi isimleri dahi konuşulan kulislerde uzun zamandır dönen iddia.
güncel Önemli Başlıklar