bugün

selam ben abdullah kısaca abduş diyebilirsiniz 50 yaşındayım cumhurbaşkanıyım smslerinizi bekliyorum 0180 555 0999
yakışıklı olma ile karizmanın eşit olmadığını kanıtlayan başlıktır.
(bkz: kıçıma kaş göz çizsem ondan daha güzel olur)
o yüzden yabancıya gitmesin diye sülalesi onu kendisinden 15 yaş küçük ve çocuk yaşta olan kuzeniyle evlendirmiştir. Yabancıya gitmesin gibisinden. nasıl aile lan bunlar?
en yakışıklısı mustafa kemal atatürktür. sarışın, mavi gözlü, karizmatik daha ne olsun.
olsa olsa şakadır herhalde.
e tabi bunu söyleyen insanın kalp gözü açıktır ve abdullah gülün içini görmüştür...bu son kısmı hayal edince midemde bi bulantı oluştu yahu..gerçekten içini görmüş müdürkine..
(bkz: yıkılıyo)*
son zamanlarda medyadaki açıklamalarında muhafazakar olduğunu saklamayan cemil ipekçi'nin muhtemel yorumu.
ne yakisiklisi. kusura bakamayin ama abbullah ta kamyoncu tipi var.. bizim kapici daha karizmaktiktir.
(bkz: iyi misin şampiyon)
ahmet mete ışıkaranın en seksi türk seçilmesinden sonra hiç şaşırmadığım söylemdir.
EN YAKIŞIKLISI iÇiN BUYRUN.

(bkz: MUSTAFA KEMAL ATATÜRK)
(bkz: aysel gürel in en seksi kadın olması)
Atatürk'ü saymazsak doğru bir önermedir.
şaşı bak şaşır sözlük.

yahu bırak allasen yemişim aman hah!
biraz zayıflasa, badem bıyıkları kesse, doğru düzgün giyinse, saçlarını doğru düzgün tarasa, bir estetik operasyon geçirse gerçekten olacak durumdur. iç güzelliğine şöyle böle denilebilir.
görünüşüyle ilgili fikir yürütemeyeceğim ama; islamcı ve etkisiz olduğundan zerre kadar şüphem yok.
RTE ile bir zamanlar aynı defilede boy gösterdiler;birinin karizmatikliği diğerinin o muhteşem yakışıklılığı izleyenleri büyüledi doğrusu.
(bkz: hiç yakışıklı görmesek)
mavi gözlü devi hayatında hiç görmemiş insandır. asfasf ben buna gülüyorum ya.

maalesef ama vallahi bana da gül daha bir yakışıklı geliyor.

(bkz: mavi gözlü dev)
(bkz: hiç yakışıklı görmesek yutturacaksınız be yahu) aslında evet ya çok yakışıklı... o sinsi sinsi * bıyık altından gülüşü... o kahve rengi gözlerinin içindeki abd bayrağının dalgalanışı... o sesin saygılı tınısından tam olmayacak yerde kaçıp kurtulan bir tıslama bir kahkaha...* türbanlı eşi hayrünnisa hanımcık ile mutlu poz verişi o endamlı ve kendinden emin duruşu sanki biz atatürk'ün bu kudretle karşısındayız kemalizm'i yıkacağız der gibi karizmatik bakışları... o yürüyüşünde ki havayı tanırım! diyork; ergenekonla nasılda attık içeri cumhuuriyetçi atatürkçüleri? ehe ehe dercesine mutlu adımlar...
(bkz: atatürk)
3 ihtimal vardır:
1. Mustafa Kemal'i hiç görmemiştir
2. gözleri ileri derecede bozuktur
3. bu laf sayesinde bakan falan olacaktır
atatürk'ün yanında solda sıfır bile kalamayan bir şahsa söylenen ve söylendigi sırada,söyleyen kişinin görme fonksiyonlarının mevcut olmadıgını düşündügüm söz.
duyda inanma.
güncel Önemli Başlıklar