1. .
  Başkale, Yüksekova, Şemdinli ve hakkari gibi bakanların bile pek uğramadığı yerlerin de ziyaret listesinde olduğu gezi programı.

  http://www.samanyoluhaber.com/haber-69920.html
  1 ... kutt
 2. .
  gezisinin ilk ayagina van da baslayan yedi yil sonra cumhurun baskani ile kaynasmasini saglayan gul un takdir edilesi davranisi.

  ozellikle dogudan baslayisi ayrica manidardir.

  http://www.moralhaber.net..._detay.php?haber_id=23656
  -2 ... bilgehan
 3. .
  tribünlere oynama çabası olarak nitelendirilmesi gereken olaydır. ordu' ya gitse cumhur, başkanı ile buluşmayacak mıydı yani?
  1 -4 ... fikrizikri
 4. .
  kınadığım ziyaret. çorum ya da tekirdağ varken niye oralara gitti?
  edit: ama ben ironi yapmıştım ya. niye kötülediniz canlar.(
  -3 ... kasgarli tost
 5. .
  Kameralardan da fark edilebildiği kadarıyla Abdullah Gül ün etrafına birçok yalakanın tünediği ziyaret. Ayrıca zorla yöresel kıyafet giydirilmiş çocuklar, o çocukları saatlerce havalimanında ayakta bekletmeler...
  -1 ... yaralimasalcocuklari
 6. .
  sözünü tutan cumhurbaşkanının davranışıdır. seçimden önce söz verdiği gibi ayırım yapmadan TÜRK halkını kucaklamıştır, kucaklayacaktır.
  3 -2 ... umutluyum hala
 7. .
  Abdullah Gül bize, uzun süredir sormayı aklımıza bile getirmediğiz bir soruyu hatırlattı. Cumhurbaşkanı ne iş yapar, ne işe yarar? Ne işe yarar? sorusunun cevabını, Abdullah Gül daha ayağının tozu ile başladığı Güneydoğu gezisi ile verdi; Tam da bu işe yarar. ilk defa devlet, Abdullah Gülün şahsında gönlü kırgın yöre insanlarını kucaklıyor. Onlara önem verdiğini, değer verdiğini gösteriyor.
  * *
  -1 ... bilgehan
 8. .
  akp'nin zayıf olduğu güneydoğu'da, oraya önem verdiklerini göstermk için, belediye seçimleri öncesi akp oyu artırma çabası. *
  -1 ... basri