1. 1.
  parlamenter sistem ne güzelden, ali babacan desteğine yaptığı açıklamalarda geçen ifade abdullah gül'ün. bununda içinden ahmet davutoğlu çıktı. zannedersin şu an türkiye ismindeki enkaz bunların değil, mecliste "hayır" diyen, sokakta "hayır" diyen, medyada "hayır" diyen chp'nin eseri. hani bir açık bulsalar oradan girecekler lafa.

  "Cumhurbaşkanı iken de parlamenter sistemin Türkiye için daha doğru olduğunu söyledim. Türk tipi başkanlık sistemini istemedim. Benim tercihim tam demokratik parlamenter sistemden yana. TBMM bugüne kadar hiç bu kadar önemsizleştirilmemişti. Türkiye bunun noksanlığını hissediyor" dedi."

  https://odatv.com/abdulla...iklamalar-18022031_m.html
  7 -1 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  Güldürmüştür.

  Siyasal islam hiçbir zaman tutmadı sayın gül.

  Dindar nesil deyip durdunuz. Sonuç tek hedefi youtube'da ilk yorum girmek olan, birbirine sövmek dışında vasfı olmayan çocuklar oldu.

  Siyasal islam ekonomiye, dış siyasete, gençliğe zarar verdi.

  Kabul etmesi de bir gelişme.
  7 -1 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  Ben demiştim
  Söylemiştim
  Nerede söyledin aga? Biz niye duymadık? Herkesin ağzında bi "demiştim" lafı. Neden gereğini yapmadınız o zaman. Neden engel olmadınız?
  Ben de demiştim. Ama sallayan olmadı. Demek ki ikimizin de sözünün kıymeti aynı, Ben veya vasıfsız herhangi biri de senin yerine c.b olsaymış değişen bir şey olmayacakmış. O koltuğu boşuna işgal etmişsin.
  6 ... cold man
 4. 4.
  türkiye ekonomisi ile birlikte.
  3 ... lipsos
 5. 5.
  (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  2 ... cole phelps
 6. 6.
  bu açıklama için biraz geç olmadı mı sayın gül.
  3 ... ebu fesat