1. 1.
  biraz evel haberturk'te gördüğüm haberdir. dün akşam sahura kalkmış olan abdullah gül bugün basın toplantısı sırasında bir bardak suyu löp löp mideye indirmiştir ve bu da kameralarla görüntülenmiştir.
  7 -2 ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
 2. 2.
  (bkz: seferidir o seferi)
  3 -2 ... cehennetlik
 3. 3.
  abdullah gül den hiç hazzetmesem de size ne ulan adamın orucundan demek istiyorum; birileri ramazan ayında sokak ortasında yemek yediği için dayak yediğinde elli defa ardı ardına vermeyi marifet sayan habertürk isimli güzide kanalımız şimdi de insanların oruçlarının çetelesini tutmaya başlamış demek!

  ayrıca adam kameralar önünde mi niyet etti acaba?
  6 -2 ... disco inferno
 4. 4.
  aklıma "ahmet necdet sezer ramazan'da halkın gözüne bakarak su içti. millete saygısızlık yaptı" diye ortalığı velveleye veren ahlaksız haysiyetsiz at balgamlarını getiren durum. ahmet necdet sezer yapınca tu kaka, gül abdullah yapınca kime ne, unutmuştur, o da olmazsa seferidir bıy bıy bıy.

  elbette bir kişinin oruç tutup tutmamasından kime nedir. ama bu gözler gazete denen paçavralarında ahmet necdet sezer aleyhinde kaç haber, yazı ve resim gördü "oruç yedi" diye. kısasa kısas demiyorum. abdullah gül orucunu yer ya da yemez. kimse buna karışamaz. ama işte ister istemez akla ahmet necdet sezer hakkında yapılan pislikler geliyor.
  16 -7 ... avasas
 5. 5.
  sayılmaz. o bizim gülümüz. solacak mıydı susuz kalıp? allah'ın işine bak sen..
  8 -8 ... bl
 6. 6.
  abdullah gul'un dili damagı kurumustur belki...

  http://www.haberturk.com/...cat=230&dt=2007/09/13
  ... shunketsu
 7. 7.
  biraz önce habertürk'de bu konu ilgili zekeriya beyaz'la telefon bağlantısı bile kurulmuştur salak sunucu ''hocam peki gül'ü uyarmayan diğer kişiler günaha girmiş midir ? , gül sizce bundan sonra oruç tutmalı mıdır,gül'ün unutkan olmaması için tavsiyeleriniz nedir ?vs.''diye gerzeklik ötesi sorularla bir haber bültenini bu normal durumla nasıl 10 dk.işgâl edebileceğini göstermiştir. sağolsun zekeriya beyaz da bu muz ortalara güzel volelerle cevap vererek:kendisinin vitamin ilâçları kullanarak hafızasını güçlü tutabilceğini vs.diyerek saçmalığın fezalarına gitmiştir. abdullah gül'den zerre hazzetmem ama o da netice de bir insan ve sıradan bir unutkanlığın haber bültenlerini bu kadar meşgul etmesi aslında esas haberin gül'de değil de haber bültenlerinin çoğunun içinin ne kadar boş olduğunu kendi bültenlerinde farkında olmadan vermelerindedir.
  2 ... annemin sigaralari
 8. 8.
  habertürk gereksiz kanal ziyanının yaptığı haberdir. olabilir gayet doğal olan bir hadisedir. ramazanın ilk gününde insanın kafası dalgınken yapabilir. bilinçli olmadığı için de orucu bozmaz.
  -3 ... eurasia
 9. 9.
  kafası dalgın protokol görevlileri oraya su koymuş, kafası dalgın danışmanlar uyarmamış, kafası dalgın gül içmiş, bundan ibaret olaydır.- iyi ki savaş çıkmıyor (bkz: başkomutan) -

  ayrıca haber değeri de yoktur,

  selefinin ramazanda su içmesini manşetlere taşıyan dürüstlük ve objektiflik abidesi islami medyanın teveccüh etmemesi de bunu gösterir gafil bünyelere değil mi efendim.
  -1 ... sıpa
 10. 10.
  cumhurbaşkanı'mız sayın abdullah gül'ün aşağıdaki linkten izleyeceğiniz görüntülerinden görüleceği üzere, mübarek ramazan günü %99'u müslüman olan bir ülkenin dini duygularına sanki meydan okurcasına lıkır lıkır su içmesidir.

  http://video.milliyet.com.tr/default.asp?id=10899
  8 -17 ... ernest everhard