1. 1.
    cumhurbaşkanı abdullah gül, terör örgütü pkk ile mücadelede ırak'ın kuzeyindeki bölgesel yönetimin işbirliğinin önemli olduğunu söyledi. gül, kuzey ırak yönetiminden ilk defa "kürdistan bölgesel yönetimi" olarak bahsetti.*

kaynak: http://www.mynet.com
    4 -2 ... once upon a time in fikirtepe
  2. 2.
    (bkz: bana pizivink didi) *
    6 -1 ... durdurmak yok yolluya devam
  3. 3.
    (bkz: bağa mı didin bağa)
    3 -2 ... hkn hsyn
  4. 4.
    (bkz: büyük ortadoğu projesi)
    3 -4 ... freud
  5. 5.
    Abdüllah gül'e sözü geri aldırılıp aynı hitabı bir daha kullanmayacağına dair annesi ve babası üzerine yemin ettirilmesi ile tatlıya bağlanacak hadise.
    7 -2 ... celsus
  6. 6.
    Bizim kırmızı çizgilerimiz vardı. Yok ben veya sen koymadık, ne bu çizgileri ne de bu isimleri. Bizzat devlet adamlarımız koydu. Şimdi durup dururken kürdistan kelimesi çok normal bir şeymiş gibi telafuz ediliyor. Haa normal bir kelimeydi de yıllardır niye bize kırmızı çizgi deyip durdunuz? Yakında ermenistan sınır kapılarını da açarsınız. Açın açmasına da bunca sene neden kapalı kaldı? kıbrıs mı ? Orada ne olup bittiğini, ab denen gudubet kurum için nelere imza attığımızı bilmiyorum.
    5 -2 ... getirmebenioraya
  7. 7.
    sık sık nereye kadardır. rum devletine rum kesimi demek gibi bir saçmalıktı. isabet olmuş.
    5 -8 ... kacmak isterken vuruldu
  8. 8.
    (bkz: abi gördün mü kız bana canım dedi)
    6 -1 ... edit akbayram
  9. 9.
    celal talabani'niyle öyle sarma$ dola$ olmasından belliydi. kürt sorununda iyi şeyler olacak dediği buydu heralde.
    1 -5 ... darkness nights
  10. 10.
    yeni bir sakız markasıdır.
    2 -2 ... hezarfen hariciyeci celebi