bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  açılım süreci başarıyla sonuçlansa da sonuçlanmasa da olması muhtemel (olacağını tahmin ettiğim) hadise.
  inşallah ben yanılırım ama ülkede türk - kürt çatışması çıkarmadaki en kestirme yol bu olacağı için birileri tarafından deneneceğini düşünüyorum.
  2 -1 ... the barz
 2. 2.
  serbest olsa kesinlikle yapilacak istir. yapilinca da kurt turk kavgasi olmaz pkklilar sehre iner polisle catisir bi oc gebertildi diye kardeslik bozulmaz. aslen kurt olan biri vursa daha guzel olur.
  1 -2 ... ettere
 3. 3.
  SERBEST BIRAKILMASI HALiNDE KESiNLiKLE GERÇEKLEŞECEK OLAN OLAYDIR.

  AYNI KONU abdullah öcalan ın serbest bırakılması BAŞLIĞINDA DA TARTIŞILMIŞTIR. DÜŞÜNDÜKLERiMi ORADA YAZMIŞTIM (#18855694)

  BiR DiĞER SORUN iSE APO ALÇAĞININ NEREYE GÖMÜLECEĞiDiR. BU ALÇAĞIN PEŞiNDEN KOŞAN HAiNLER TARAFINDAN APO ADETA BiR PEYGAMBER GiBi GÖRÜLMEKTEDiR. APO'NUN DOĞUM GÜNÜNDE DOĞDUĞU EVi TAVAF EDENLER, O EVDEN ALDIKLARI TOPRAĞA KUTSAL MUAMELESi YAPANLAR BiZANS BASINI TARAFINDAN BiLE GÜNDEME GETiRiLMiŞTi. APO'YA BiR MEZAR YAPILIRSA BU MEZAR YUNUS EMRE'NiN TÜRBESi'NDEN BiLE DAHA FAZLA KiŞi TARAFINDAN ZiYARET EDiLECEK, KÜRTÇÜLER TARAFINDAN ADETA BiR TAPINAK HALiNE GETiRiLECEKTiR.. TIPKI SAiDi KÜRDi'YE YAPILDIĞI GiBi MEZARININ GiZLi TUTULMASI GEREKiR Ki GÜNÜMÜZDE BUNU YAPMAKTA OLDUKÇA ZORDUR. HELE AKAPE HÜKÜMETi VE GÜRCÜ RECEP iKTiDARDAYKEN BUNLAR NEREDEYSE BiRER HAYALDiR.
  1 ... sofu ayyas
 4. 4.
  apo üzerine oyun kuranların planlarını bozacaktır.

  ettere dikkat çekmiş aslen kürt olan biri vurursa diye.
  muhtemel olay kürt asıllı bir garibanın üzerine yıkılır.
  o da "kardeşliği bozuyordu" türevi açıklamalar yapar.
  ... the barz
 5. 5.
  Allah korusundur.suikastle acısız gidecektir tahtalı köye şerefsiz.çin işkencesi olarak tabir ettiğimiz yöntemlere öldürmesi gerekir.
  ... kim bu doctor
 6. 6.
  ülkede kaos yaratacak olay. öcalan'ın tırı vırı şehrine gelişinin bilmem kaçıncı yılı diye toplanıp olay çıkaran bi millet bu durumda neler yapar gerisini siz düşünün. sonra bunun ab'si var abd'si var akp'si var.
  ... kezban hunter
 7. 7.
  "artık çok geç" sözünü anımsatır. geçti olum o işler. uçakta bir delikanlı çıkıp sikip atacaktı olup bitecekti. şimdi yersiz yersiz çözüm arama sorunu da olmayacaktı. fakat bunları yapamadıktan sonra o işler geçeli çok oldu yani...
  1 -1 ... larumi