1. 1.
  bugün kesinleşmiştir. başımız sağolsun, vatan elden gidiyor. bu sefer öyle bir gidiyor ki, öyle ilerde çocuklar çanakkale gibi destansı zaferleride göremeyecek, öğrenemeyecek. çünkü böyle bir zafer olmayacak. öyle bir gidiyor ki bu sefer vatan, bir atatürk daha çıkamayacak. bu sefer vatan öyle bir gidiyor ki, tekrar kurtarılıp bırakılacak bir gençlik bile kalmayacak. çünkü gençliğin tamamen yaşayan ölülerden oluştuğu, herkesin günü kurtarma derdinde olduğu bir ülke haline geldik. bu sefer vatan öyle bir gidiyor ki, düşman değil bu sefer vatanı parçalayanlar. tam aksine milletin ta kendisi. bu sefer vatanı düşman değil bizler, millet parçalıyoruz. işte bu yüzden gidiyor vatan. öyle bir gidiyor ki bu sefer kendi ellerimizle veriyoruz vatanı.

  bugün seçimlerde hdp yüzde 12 oy almıştır. öcalan kazanmıştır belkide ? yakalandığında annesinin türk olduğunu söylerek aciz duruma düşmüş, türk bayraklarının önünde kurbanlık koyun gibi fotoğrafı çekilmiş ve her konuşmasında devletin emrinde olacağını söylemiş o ezik ve sümsük öcalan ın bugün ki konumuna bakın. belki de hepimizin evinden daha lüks bir tabiri caizse " hücre " de kalıyor, avukatları aracılığıyla terör örgütünü yönetiyor. bazen dünyanın gündemine bile oturuyor ve ödüller alıyor. peki biz ne yapıyoruz ? gidip onun partisine oy basıyoruz. yazık. ulan öcalan sen ne büyük adammışsın be.
  3 -1 ... hukuk okuyan doktor
 2. 2.
  okuma özürlülüğün neticesinde varılan çıkarımdır. kazanan öcalan değil, demirtaş'tır. bunun ne manaya geldiğini ileriki günlerde anlayacağız.
  -2 ... letis
 3. 3.
  Sevincinden geberiyordur şerefsiz.Umarım bu son sevinmesi olur.
  4 ... wilcoo
 4. 3.
  kazanan öcalan değil demirtaş tır diyen arkadaş.

  (bkz: kime oy verdiğini bilmeyen seçmen)

  http://www.diyarinsesi.or...lari-yayinlandi-47096.jpg
  1 ... hukuk okuyan doktor
 5. 4.
  Maalesef bugün gerçekleşmiş olandır. Atalarımızın kemikleri sızlıyor.
  ... sour