bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  binlerce suçsuz insanın ölümüne sebep olan teröristin anasıdır.
  8 -9 ... abhartach lynch
 2. 2.
  bir de bunun babası vardır ki onada sövmek gelir içten ama sadece içten.
  3 -2 ... elbette olsun
 3. 3.
  tabi bunun bir de dedesi vardır ki, olayın gelişimine genetik katkıda bulunmuştur. içten ve dıştan sövülebilir.
  4 -4 ... aristo socrates ve smile yk
 4. 4.
  "apo'nun babasi kim?" sorusuna "sen elini ari kovanina soksan, elini tam olarak hangi arinin soktugunu bilir misin?" diye cevap verecek kadin.

  edit: genc bölücüler rahatsiz...
  13 -10 ... kapucino
 5. 5.
  geçmişe gitme imkanım olsa evinin kanalizasyon borularına zehirli yılanlar atacağım kadın.*
  6 -2 ... realdar
 6. 6.
  vay anasını avradını diyebileceğimiz edep dersleri aldıran anadır.

  neymiş efendim: çık sokağa insan öldür, daha onurlu olurmuş. asıl siz alışmışsınız insanlığa saygı duymamaya. sanırım liderlerine laf geldi diye söylendin. eminim burda hitler'in annesi, nihal atsız'ın annesi gibi başlıklar olsa gıkını çıkartmazdın. insanlık dersi vermiyorsun, liderini kolluyorsun.
  8 -9 ... aristo socrates ve smile yk
 7. 7.
  karşımdaki her ne yaparsa yapsın anasına bacısına sövmeyen bir insan olarak söylemem gerekirse. sizin ananızdan farkı yoktur. o bebek katili insanlıktan nasibini almamış şerefsiz haysiyetsizin annesi olmak kim bilir ona da ne kadar acı veriyordur. o şerefsize sövülebilir ama annesine edilen her lafla sadece o kadının günahına giriliyor haberniz olsun.

  zaten o midesiz herifin annesine sövmeniz umrunda mı olacak insanlıktan ve değerlerinden nasibini almamış, dini, imanı, milleti olmayan onun bunun maşasına...

  imla:edit
  10 -2 ... sodyum
 8. 8.
  ne muhabbetler açtıran anadır.

  bir ermeni sonucunu çıkarırım. az önce insanlık dersi veren ve bana insanlık dersi vermeyi kendine misyon etmiş insan sözüne de bakın. işte ırkçılık kokan bir cümle kurdu kendisi.

  sokaklarda elinde kolunda jilet izleri, dövmeli, tinerci gençlik ve bunun en önemli ekseni ağır gelmiyor da en azından bu sitede yazan çoğu üniversite mezunu kişilerin mi yazdıkları ağırına gidiyor ?

  hep diyorum, eğitilmesi gerekenler biz değiliz, şu ölmüş, bitkin asimile gençlere eğitim ver. asıl sorun onlar. bizi boşver. varsın demokratik söyleminize hak kazanamayalım. belki de dünyanın en geri kalmış halklarından biri olan kürtler'e eğitim ver arkadaşım. benim senin kendine has fikirlerine hiç ihtiyacım yok. onlarınsa çok var. hadi iyi çalışmalar.
  7 -4 ... aristo socrates ve smile yk
 9. 9.
  annedir ,oğlunun yaptığından sorumlu degildir,hele hele sözlük yazarlığına kadar terfi etmiş kalbur üstü insanlar olarak düşündügüm bu zatlardan bu küfürleri haketmemiş kişidir.
  6 -4 ... kramp
 10. 10.
  eğer ki eline sarı, kırmızı ve yeşil renklerden oluşan toz bezini alıp sokaklarda it gibi sürtüp, terör örgütü sempatizanlığı yapıyor ise acınacak halde olmayandır.
  7 -2 ... skinnyman