1. 1.
    imralıda tutuklu bulunan abdullah öcalanın "çözüm süreci" sırasında akp ile ne çeşit pazarlıklar yaptığının kanıtı olan gizli ses kayıtlarıdır. ihanet süreci adlı youtube kanalında onlarcası vardır. açın bakın dün pkklılarla erdoğan nasıl pazarlıklar yapmış kendiniz görün.

akplilerin zoruna gittiğinden eksi veriyorlar desteklediğiniz bu adamlar yüzünden sizde suçlusunuz. ölen şehit olan her askerin sivilin kanı en az bu pkk'lı itler kadar sizinde alinizde. eksilemeye devam edin ama gerçekler değişmeyecek.

https://www.youtube.com/user/ihanetsureci/videos

öcalanın erdoğan için "beni kandıracağını zannediyor ama ben ondan akıllıyım" demesi çok acıklı amk.

https://www.youtube.com/watch?v=iY-rBA9NVfo+
    5 -4 ... wehmut
  2. 2.
    (bkz: Ahlayan karı sandım)
    3 ... sozleriyle alkis alan yazar
  3. 3.
    o pazarlıklar geride kaldı, yanlışı anlayan taraf çekildi masadan da bazı büyükşehirler masada oturmaya devam ediyor, görüyoruz medyadan.
    3 -5 ... masklavi
  4. 4.
    Yazar arkadaş hakkında aklımda deli bir soru oluştu. kanalın sahibi senmisin? Paylaşımın dumanı tütüyor daha. Enteresan.
    1 ... huzursuz adam
  5. 5.
    --spoiler--
    öcalanın erdoğan için "beni kandıracağını zannediyor ama ben ondan akıllıyım"
    --spoiler--

Puhahahhahaha.

Not: başlık nasılsa silinecek.
    Aykırı entry giriyorum.
    1 ... yok herif
  6. 6.
    5 sene önce yapılan paylaşımları benim yaptığımı zannederek paylaşımların dumanı üzerinde diyen garip insanlarında var olmasından haberdar olduk sayesinde.

videolardaki pazarlıkları "ee ne var bunda akp hatasını anladı" diyerek kapatmaya çalışan çomarlara sorum şu; sadece hendek operasyonlarında iyi eğitilmiş 897 polis özel harekatçı ve jandarma özel harekatçı şehit oldu. sen bu cümleyi onların ailelerine kursana delikanlı. sorsak şehitlere çok üzülürsünüz amk. sadece hendek operasyonlarında yıkılan ve yeniden yapılması için milyarlarca lira harcanan para var senden benden çıktı bütün bunlar. ne güzel hatadan dönüldü de olay kapansın.

y a r g ı l a n a c a k s ı n ı z
    1 -1 ... wehmut