bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  türkiye'de yetişmiş 3 taşşaklı adam. bunların adeta bir ülke kuracak kadar yiğeni vardır.
  -4 ... jet skimden assaga kasimpasa
 2. 2.
  (bkz: dayım)
  (bkz: dayılarımız)
  1 ... halil pazarlama
 3. 3.
  (bkz: 3 silahşörler)
  ... papa ikinci sean paul
 4. 4.
  sedat peker'in yeğeni daha fazladır.
  1 -1 ... jimmy tudeski
 5. 5.
  Yeğen farkıyla sedat pekerin önde olduğu karşılaştırmadır.
  ... jastroy
 6. 6.
  Catli simdiki polat bildigin.boru mu arkadas o kadar operasyondan sag cikmak.
  ... kadirkan
 7. 7.
  ağca neyse de sedat peker kim de çatlı reisle adı yan yana yazılmış?
  2 ... baytarafli
 8. 8.
  abdullah çatlı;

  devlet için mücadele vermiş, devletin kendisine verdiği görevleri yerine getirmiştir. rahmetli olduğunda herkesin savcı-hakim kesilip kendisine işlemediği bir sürü suçlar isnat edilen, oysaki vatan için kurşun attığı devlet kayıtlarında ispatlı olan bir vatan kahramanıdır. nur içinde yatsın, ruhu şad olsun...

  mehmet ali ağca;

  kendisi ne ülkücüdür ne de milliyetçidir. malatyadan çıkarken sıkı bir komünistti. üniversite yıllarında ne komünistti ne de ülkücü. türkiyeden kaçarken ''ben ülkücüyüm abdullah abeeaaa, bana yardım et'' diyerek abdullah çatlının yardımı almıştır. çıktıktan sonra rus istihbaratı polonyalı papa nın vurulması için bulgar mafyasına işi ihale etmiştir. bulgar mafyası ortak iş yaptığı kürt kökenli türk mafyası behçet cantürk aracılığıyla ağcayı bulmuş, ağca kendisine ihale edilen bu işi yerine getirmiştir. ağca hala ne ülkücüdür ne de komünisttir. günümüzde ağca milliyetçi kesimden bazılarını çevresinde toplamıştır kolpa yaparak.

  sedat peker;

  milliyetçi bir kabadayıdır. bugün yeraltı dünyasına en hakim insanlardandır uzun süredir f tipi cezaevinde yatmasına rağmen. öncelikli işi her zaman milliyetçilik uğruna hareket etmek olmuştur, asla çek tahsil edeyim, senetleri ödemeyenleri bacağından kurşunlayayım tarzında mafyacılık değildir işleri. bu dediklerimi sokak arası mafyaları yapmaktadır.

  rahmetli abdullah çatlı bir vatan kahramanıdır, ağca şarlatandır, peker düzgün insandır.

  yanlışa doğru demekten vazgeçelim, bilhassa çatlının hakkını teslim edelim. gerçekler bunlardır. yanlı bir entri olsaydı ağcaya da kahraman derdim ki şarlatandır diye altını tekrardan çiziyorum.
  9 -4 ... katmerli hedonist
 9. 9.
  çatlı katildir.

  ağaca bildiğin deli.

  peker müptezeldir.

  yani üçünü toplasan bir bok etmez.
  4 -6 ... necati bilader
 10. 10.
  sedat peker hakkindaki yanlis bilgi verilmistir. 2 sene once nuris cetesinin kendisini oldurecegi kanisiyla savciliga basvurmustur.

  catli icinde kursun attilar atmadilar bilinmez yada bilinirde. kendi devirlerinin korkunc karanlik insanlari olduklari asikardir. sonucta at kosturdugu donem beraber top oynadigi adamlarin alayi karanlik tiplerdi. isimleri bircok cinayette baskinda gecmis olup uyusturucu hadiseleri ise olayin igrenc yuzlerinden biridir.

  mehmet ali agacanin ise mezarini sikm. pic katilin tekidir.
  2 ... attekmesinindayanilmazhafiflig