bugün

binlerce suçsuz insanın ölümüne sebep olan teröristin anasıdır.
bir de bunun babası vardır ki onada sövmek gelir içten ama sadece içten.
tabi bunun bir de dedesi vardır ki, olayın gelişimine genetik katkıda bulunmuştur. içten ve dıştan sövülebilir.
geçmişe gitme imkanım olsa evinin kanalizasyon borularına zehirli yılanlar atacağım kadın.*
vay anasını avradını diyebileceğimiz edep dersleri aldıran anadır.

neymiş efendim: çık sokağa insan öldür, daha onurlu olurmuş. asıl siz alışmışsınız insanlığa saygı duymamaya. sanırım liderlerine laf geldi diye söylendin. eminim burda hitler'in annesi, nihal atsız'ın annesi gibi başlıklar olsa gıkını çıkartmazdın. insanlık dersi vermiyorsun, liderini kolluyorsun.
karşımdaki her ne yaparsa yapsın anasına bacısına sövmeyen bir insan olarak söylemem gerekirse. sizin ananızdan farkı yoktur. o bebek katili insanlıktan nasibini almamış şerefsiz haysiyetsizin annesi olmak kim bilir ona da ne kadar acı veriyordur. o şerefsize sövülebilir ama annesine edilen her lafla sadece o kadının günahına giriliyor haberniz olsun.

zaten o midesiz herifin annesine sövmeniz umrunda mı olacak insanlıktan ve değerlerinden nasibini almamış, dini, imanı, milleti olmayan onun bunun maşasına...

imla:edit
ne muhabbetler açtıran anadır.

bir ermeni sonucunu çıkarırım. az önce insanlık dersi veren ve bana insanlık dersi vermeyi kendine misyon etmiş insan sözüne de bakın. işte ırkçılık kokan bir cümle kurdu kendisi.

sokaklarda elinde kolunda jilet izleri, dövmeli, tinerci gençlik ve bunun en önemli ekseni ağır gelmiyor da en azından bu sitede yazan çoğu üniversite mezunu kişilerin mi yazdıkları ağırına gidiyor ?

hep diyorum, eğitilmesi gerekenler biz değiliz, şu ölmüş, bitkin asimile gençlere eğitim ver. asıl sorun onlar. bizi boşver. varsın demokratik söyleminize hak kazanamayalım. belki de dünyanın en geri kalmış halklarından biri olan kürtler'e eğitim ver arkadaşım. benim senin kendine has fikirlerine hiç ihtiyacım yok. onlarınsa çok var. hadi iyi çalışmalar.
annedir ,oğlunun yaptığından sorumlu degildir,hele hele sözlük yazarlığına kadar terfi etmiş kalbur üstü insanlar olarak düşündügüm bu zatlardan bu küfürleri haketmemiş kişidir.
eğer ki eline sarı, kırmızı ve yeşil renklerden oluşan toz bezini alıp sokaklarda it gibi sürtüp, terör örgütü sempatizanlığı yapıyor ise acınacak halde olmayandır.
abdullah öcalan'ın annesi hakkında aklıma gelen ilk şey yakalandıp türkiye'ye getirilirken ucakta korkuyla ve kendini acındırarak '' benim annem de türkttür türkleri severim, hizmete hazırım '' sözüdür.
her annenin kutsal olduğu gibi o anne de kutsaldır fakat bu kutsallık çocuğunda da olacak diye bir kural yokki efendim o da her anne gibi kutsal bir varlıktır.
habire oğlu yüzünden küfür yiyen kadın.
(bkz: seni doğuracağıma taş doğursaydım)
senin annen, benim annem gibi bir kadındır. hamile olduğu süreç boyunca hanginizin annesi bugün ne bok olacağınızı biliyordu lan? eleştirecekseniz azcık politik eleştiri yapın, saçma sapan anası orospudur, babası gavattır tarzı laflarla ancak kendinizi haksız, aciz ve en çok da komik duruma düşürürsünüz.
oğluna gereken eğitimi verememiş annedir.
şahsım adıma söylerim ki benim annem gibi olmayan kadındır. ben asker öldürseydim annem beni engellerdi. ordan çıkan bir fark aramızda. sarı-kırmızı-yeşil renklerine hayran insanların ve annelerinin, meryem anasıdır.
bazı kesimlerin, yaptıklarını bilmesine rağmen koruduğu annedir. oğlunun bu günlere gelmesinde en büyük paya sahip olduğu bilindiği halde anneler kutsaldır, dokunmayınız gibi bahaneler üreterek haklı çıkardığı kadındır. böyle namussuzluklar peşinde koşan birini anneler kutsaldır sözüyle koruyacaksanız kusura bakmayın ama böyle anneler kutsal filan değildir. zorunuza gidiyor biliyoruz, abdullah öcalan ve annesi şu saatten sonra si*ilmeye mahkumdur.
(bkz: seni anan doğurmamış sıçmış sıçmış)
bir çok milliyetçi erkeğin yatmak için can attığı ve her gece başka birisi ile olduğu iddia edilen kadın.
akp döneminin muteber insanıdır. zira koskoca türkiye cumhuriyeti başbakanı onun oğlunun açıklayacağı yol haritasını bekliyor. mahallede ne kadar hava atsa azdır.
hakkında konuşulanların bazı kesimlerin zoruna gittiği annedir. sonuçta kimse bu kadına sözlük üzerinden sövmüyor, dolayısıyla yasal yönden bir sorun çıkaramaz. ama gocunan kesimler laf çarpıtıp böyle birşey olabileceği ihtimali yaratmaya çalışıyor. komik insanlar. *
Apo'nun saçları uzun memeleri sarkmış daha da bir çirkin halidir.

Ulan APO insana benzemiyor çirkin mi çirkin de sen nasıl ondan da çirkin olursun be kadın?

Sözlüğü yasal yönden de tehlikeye sokarmış bilmem neymiş, Bu ülkede APOnun annesine birileri bir şey dediği için kanunlar yaptırım uygulayacaksa emin olun ki O kanunları yıkma vakti gelmiştir.diğer vatandaşlarla eşitlik APO gibi piçi doğurduktan sonra biter. APO'nun yaptıklarından 7 göbek sülalesi sorumludur.
"anadır, analarımızdır kutsaldır" edebiyatıyla gözümüzde yüceltilemeye çalışılan kadındır. bre pkk sempatizanları kimi kerizliyorsunuz lan siz ? demokrasi kavramı adı altında yeter gövde gösterisi yaptınız. şimdi kutsal analar felsefesi mi yapıyorsunuz ?

demin de yazdım hitler'in annesi, ne bilim nihal atsız'ın annesi başlıkları olsa tavır takınır mıydınız ? o anneleri de kutsar mıydınız ? afedersiniz ama bok kutsardınız. hatta kininizi kutsardınız. beni hitler hayranı sanmasnı kimse, haa düşmanı da değilim o ayrı. bu sadece iki yüzlülüğünüzü göstermek için bir örnekti.
senin gibi oğlan doğuracağıma pat diye helaya sıçıvereydim demesi gereken şahsiyettir.
çok küfür yiyendir.
güncel Önemli Başlıklar