bugün

bunak bir konuşan bitki beyanatı.
Galiba rizeli, çokta şeyapmamak lazım.
haberde doğru alıntılama yapılmışsa, aynı zamanda 1. dünya savaşı'nda italya ile müttefik olduğumuz gibi bir bilgi hatası da içeren beyanat.
duraklama dönemi 2002'dir ve bu kafayla giderlerse 2019'da zulüm son bulacaktır.
türkiye cumhuriyeti meclis başkanlığı, bizzat çoklu demokrasiyi temsil etmesi gereken ılımlılaştırıcı ve bütünleştirici bir makamdır.
kimi zamansa bir halkı, hak ettiği seviyede kapasitede adamlar temsil eder, yansıtır.
bazılarının hak ettiği bu.
haa benim suçum ne diye soracak olursanız sormayın, onu ben de çözemedim daha.
(bkz: 90 yıllık reklam arası)
bos teneke sozudur.
1900'lü yılların başları için duraklama devri demek çok büyük cahilliktir. nitekim 200 yıldır osmanlı'da düzeltmeye çalışılan her şeyi 15 sene içerisinde düzeltmiş, yönetimde, orduda, ekonomide ve eğitimde 200 yıldır baş gösteren ve her padişahın çözmeye çalıştığı ama çözemediği sorunları 15 sene içerisinde çözmüş bir ülkeye duraksama döneminde diyen adamın aklından şüphe ederim. abdulhamit ve öncesindeki bazı padişahların dönemleri için diyebileceğim tek şey var; keşke duraksasaydık.
ağzı olan konuşuyor .
O zaman Osmanlı kronolojisine göre erdoğan'la birlikte yıkılma devrine mi girmiş oluyoruz?
Bu meclis tarihinin en utanç verici kadrolarına bu hükümet zamanında tanık oldu. Böyle insanlar başkanlık eder oldu. Aponun yeğeni bizzat meclis başkanlık divanına girdi. Meclis hdp vekili tarafından yönetildi.

Duraklama falan boş. Bu utancı nasıl temizleyecekler asıl?
güldüm ama ağızımla değil.