bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    Son zamanlarda antu başta olmak üzere fenerbahçelilerin ısrarla yaptığı deli saçmalamasıdır. Olayı ciddiye alıp colin kazım'ın, keita'dan daha iyi olduğunu söyleyen bile var.*

ha benim düşüncem ise;

adını hatırlamıyorum bir futbol yorumcusu "keita tek başına bir takım neredeyse" demişti. hani oynadığı maçların genelinde etkili olan, izleyene keyif veren, turkcell super lig ortalamasının üzerinde bir futbolcudur.

Colin kazım ise gelecek sezon antalyaspor'a transfer olursa kimsenin şaşırmayacağı, normal bir futbolcu. önemli özellikleri olmayan, disiplin ve istikrardan uzak sıradan bir oyuncudur.
    12 -9 ... i belong to che
  2. ?.
    (bkz: kampulağa ile tavşanın karşılaştırılması) *
    3 -2 ... mjturktanju
  3. ?.
    antucuların zeka durumunu gösteren karşılaştırmadır. *
    bırak dubleyi, quatro kazım olsa keita'nın sol taşşağı etmez.
    7 -4 ... goruntuvarsesyok
  4. ?.
    bis le bugatti veyronun karşılaştırılması gibi saçma bir durum.
    ... maverick13
  5. ?.
    (bkz: kobe bryant vs ibrahim kutluay)
    3 ... dark places
  6. 16777215.
    ferrari ile hacı murat'ı kıyaslamaktır.
    -1 ... mohikan
  7. 0.
    Galatasaray'lıların uludağ sözlük'teki (bkz: sabri sarıoğlu) başlıklarını görmeden (bkz: gökhan gönül)'le kıyaslamasından daha mantıklı karşılaştırmadır...
    2 -4 ... flagellum dei
  8. 1.
    Keita farklıdır farklı... Bir gün gs maçı izlesinler maçı nasıl değiştiriyor nerde duruyor neler yapıyor. Fark anlaşılacaktır ztn. Topu kontrol etme yeteneği yüksek , oyun zekası yüksek , hoşgörülü -kısacası izleyene zevk veren- bir futbolcudur keita...
    ... tgrll
  9. 2.
    olaya fenerbahçeli minibüs şoförü ve şoför yanındaki tekli koltuğa(en esaslı koltuk) oturan arkadaşının yorumunu katarsak:

-abi şu keita da bizde olacaktı varya direk şampiyonduk! şampiyonduk abi.
    +evet ya, adam deli fişek. yok böyle bi adam.

bende bir sırıtma, bir şişinme, bir sevinme. sanki benden bahsediyorlar.*

kazım vs. keita'ya gelirsek;

keita kaya gibi adam, kazım çok oynak. hayır hiphopçı mıdır nedir özel hayatını bilemiyorum adamın sürekli "yoo adamım yoo" tripleri beni deli ediyor. orası burası oynuyor sanki sürekli. keita müslüman kazım'ı bilemiyorum. futbolculukları konusunda da kazım izlediğim maçlarda göze çarpan tek hareket dahi yapmadığı için yorum getiremiyorum. çok maçını izlemedim. en fazla 3-4...

keita'yı seyretmeye ise doyum olmuyor. adam bildiğin deli...
    2 ... trink
  10. 3.
    Kazım daha çok golcü bir oyuncudur, keita ise asistçi.

Kazım forvette kaleye arkası dönük oynayabilir, keita oynayamaz. Keita daha tekniktir, kazım'ın ise fiziği daha iyidir. Kazım kafasına esince oynar, keita işine bakar.
    -2 ... bugun variz yarin yokuz
kapat