bugün

Gönüllere su serpmiştir.

https://www.odatv4.com/du...i-afganistan-degil-269458

Polisin üstüne bıçakla yürüyerek ne amaçlamakta, nereye varmak istemekteyse hepsi akim kaldı.

abd polisini Afganistan'da itip kaktıkları kadınlara benzetti sanırım bu kuduz it.
ABD polisi askeride yahudi gibi ödlek, yanından kuş geçse korkudan şarjör boşaltır. Bunlar hala mağara dönemini yaşıyor.
Adam ateş etmeden önce 4 kez “bıçağı bırak” diye bağırarak uyarıyor videodaki adamı.

Yani adam sırf müslüman diye bıçakla polisin üzerine gidecek, hatta neredeyse bıcaklayacak ama polisin eli armut toplayacak? Yok öyle dünya. Böyle de çivi gibi çakarlar haliyle. Yaşadığın yerim kuralına kaidesne uymayı böyle öğretirler adama.
Başliği açan arkadaşın arada haritada açasını temenni ediyorum.ortadoğuda afganistan diye bir ülke yok ve türkiyenin bir kismida ortadoğuya dahil.yani bizde fare filan diyor bu arkadaş.
Her polis türk polisine benzemez sövene dilsiz dövene elsiz! indirirler böyle hukuk devletinde.
abd polisini alkışlayan zalimdir haindir insan değildir.
Allahu akbar diyip ölmedi hayret.

Etleri kadavra yapıla, abd hastanelerinde kedi köpeklere yedirile.
yetmezse bir yukarıdakinin etleri gönderile.
ben allahın kuluna beddua veya kötülük yapmıyom ki ben olayım , sen varken bana düşmez
ingilizce bilmediği için amel defteri kapanmış tiptir. dinine milletine hiç takılmadan değerlendirmek lazım bunu. polis geri geri giderek bıçağı bırak bıçağı bırak diyor defalarca buna rağmen hala polisin üzerine elinde bıçak ile gidersen kaçınılmaz sona hazırsın demektir. hiç sümüklenmeye gerek yok "din düşmanlayııııı" diye..

o değilde gezi olayları sırasında "fetöcü" polislerin vatandaşlara saldırmalarına, olayları büyütüp sonra gereksiz aşırı güç kullanarak insanları öldürmelerine "eee polise karşı gelirsen olacağı buydu" yazmış olan bazı arkadaşların şimdi polis şiddetini eleştiriyor olması da bir bakıma gözlerimi doldurdu sabah sabah. hatta bu ibişler kendi vatandaşları için hemde beğenirsin beğenmezsin müslüman olan insanlar için "polise direkt vur emri verilmeli" diye yazıyorlardı o günlerde. neredeeeen nereye demi. emmeye gelince cofur cofur emiyorlar ama "bizde size gömecez" dendiği zaman viyak viyak cırlıyorlar..
Aynı yetki keşke Türk polisinde de olsa.
Lise 5 misin evladım sen.
hayır ilkokul 3 amcası.
Kefenini al da git.
silah olsa anlarım ama bıçaklı kişiyi öldürmek nedir. ayaklarına ateş et, öldürmek şart mı?
bir insanı katletmekten mi bahşediyoruz bir suçluyu yakalamaktan mı, ey geviş getiren zalimler.
sensiz olmaz olmaz olmaz yanlız gidemem , seni gömüp gelirim ben.
Çıktığı yeri beğenmeyen fareleri de nallasalar keşke.
Humanizm ve dini kasmaya gerek yok. Polisin hatası, öldürme amaclı silahini kullanmasi, bacaklarina da sikabilirdi.
ulan müslüman düşmanı angutlar karşıdaki müslüman diye her vahşeti uygun görürsünüz, inşallah güldüğünüz bu duruma Rabbim sizi düşürsün de görürsünüz o zaman anayaya gonyayı.
Konuyu açanın üslubu berbat.
Başlık ve entrysi aşırı derecede kin ve nefret söylemleri içeriyor.
Sonuçta kendisi kaybedecek daha çok Maddi olarak.
görsel
Çomarların yine mağdur edebiyatı yaptığı başlıklardan biri.

iki şey sonsuzdur bir evren iki islamcı mağduriyeti ama ilkinden emin değilim.
Şeref yoksunu amerikan polisinin o ülkenin vatandaşı olmadığı halde terör estirip artistlik yapan çöl sıçanına yaptığı muameledir. Anasını z.ksindir!
Sözlük yobazlarını bir hayli kızdırmıştır. Yok Müslüman düşmanlığıymış da yok bilmem neymiş...

Her olayda sağa sola kuduz gibi saldıranlar hep kafadarlarınızdan çıkıyorsa biz ne yapalım? Biraz adam olmayı, efendi olmayı, uygar olmayı deneseniz ya...