1. 1.
    Açıkça Türkiye'ye meydan okuma hamlesidir.

Son 3 gündür Ceylanpınar mevkiinde TSK ile YPG arasında çatışma yaşanıyor. Bu gelişmelerin hemen ardından sınıra zırhlı araçlar yığmak oldukça manidar bir gelişmedir.

Link: https://goo.gl/vQGegS

Bakalım dünya liderimiz bu harekete nasıl bir karşılık verecek diye merak etmekteyim.
    12 -2 ... gorben
  2. 2.
    abd'nin pkk'ya kalkan olmasıdır.
    17 ... ekonovich
  3. 3.
    olsun olm şehitlik güzel mertebe işte.
    9 -1 ... erectin
  4. 4.
    yanlış politikalardan gelen sondur. " ben yalnız bir kovboyum " şarkısı yakışır artık bize.
    5 -1 ... teflon
  5. 5.
    efemm...!

doktoramı yapıyorum ,yoksa anında koşar sınıra amerikan zırhlılarına kafa atar hatta şehit olurdum...

ok bilem atardım.

sonrası,ben gürcüyüm,hanım arap , çocuk arap-gürcü kırması türk. okçu.acayip yay tutar.(küçüken dövmüştüm biraz şapşik)

fena halde şehit olur ama doktorası engelliyor.

nasıl bir ülkede doğmuşuz arkadaş,hep yalan.
    6 -7 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    stratejik derinliklere dalıp, asla çıkamayasıca, beceriksiz bir hükümetin marifetidir.

bu kadar vizyonsuzluk dünyada görülmemiştir. siz hala ecevit-clinton fotosuna bakıp mastürbasyon yapın geri zekalı çomarlar.
    6 -7 ... inmyopinion
  7. 7.
    Yanlız bir sorun var türk devlet yönetimi abd nin elinde.
    7 -4 ... sosyalist turk
  8. 8.
    Kaynak? Götüm.
    abd ordusunun türkiye sınırına zırhlı araç yığması

Ulan ortada geçerli bir kaynak yok, hemen strateji uzmanları atlamış ortaya ülke kurtarıyor amk. Sputnik haberine ve kaynağına da güveniyorsanız götünüzü yiyeyim.
    5 -8 ... herteldenyazar
  9. 9.
    Sözlüğümüzün ateist, kemalist yazarlarına güveniyoruz! Bir savaş çıktığı taktirde bu sayfa da ne kadar ateist, kemalist varsa hepsi gönüllü asker olacak biliyorum! "Öö" deseler ödleri boklarına karışacak olanlar sizi!
    7 -4 ... malazgirt40
  10. 10.
    atatürkün askerlerine de 15 temmuz da yaptıkları gibi kaçmak yakışır .

hatta kimileri marketlere doluşmuştu . gözlerimizle gördük .
    15 -48 ... tiamat