1. 1.
  abd nin bir kez daha yine çoluk çocuk kadın erkek demeden bombalarla acımadan yaptığı katliamdır. çok acı görüntüler var. küffar abd, kafir haçlı ypg piçleriyle birlikte ışid ile mücadele adı altında yine bir sürü masum müslümanı katletti.. Allah haçlıların vicdanına sığınan bütün ikiyüzlüleri bu haçlılardan önce kahretsin. sonra haçlıları kahretsin. Allah muvahhid müslüman kullarının yardımcısı olsun. Ondan başka yardımcımız yok.
  2 -1 ... gaiptengelenadam
 2. 2.
  abd nin ypg ile baghoz da yaptığı katliam
  abd nin ypg ile baghoz da yaptığı katliam
  abd nin ypg ile baghoz da yaptığı katliam
  abd nin ypg ile baghoz da yaptığı katliam
  1 ... gaiptengelenadam
 3. 3.
  https://www.yenisafak.com...iri-diri-gomduler-3452576

  Bu vahşetin sorumluları kim mi?

  Kobanide Peşmerge’yle birlikte yardım ettiğiniz 80 tane ülkenin fahişeliğini yapan ypg pkk.

  Ypg Fahişesinin sahibi, stratejik ortağınız Haçlı abd.
  Baş müttefikiniz vahşi Rusya.

  Işid ile mücadele adı altında ise Burda katledilenler masum insanlar.

  Kadınları ve çocukları Diri diri toprağa gömecek kadar vicdansızlaşmalarına karşılık Allah onların kaderini ızdırap olarak yazacaktır. Ve o ızdırabın ateşi haçı kıracak, domuzu öldürecektir. Ve haçın kolyesini boyunda tutan zincir o boyundan sonra kesilecektir. Allahım sen bu vahşi hayvan sürülerini kahret. islama izzet ver. Müslümanlara izzetli olmayı zorla öğret ya rab.
  1 -2 ... gaiptengelenadam
 4. 4.
  Dünyanın bir yerinde savaş katliam devam edip masumların kanı dökülürken bir tarafında huzurlu emniyetli yaşam imkansızdır. Fakat ne hikmetse bazıları yaşadığımız bu coğrafyanın üzerimize yüklediği tüm bu sorumluluklardan kaçabileceğimizi zannediyorlar hâlâ daha. ırakı suriyeyi karıştıranların bize dokunmayacakları zehabına kapılıyorlar. Halbuki gelişinden belli gidişatı. Arif olmaya gerek yok. israilin tepesine çökmeden bu işler düzelmeyecek. Abd yahudi lobisi ortadoğuda savaş istiyorsa nereye kadar kaçacaksınız bu savaştan?
  1 -1 ... gazeloglu
 5. 5.
  batılı değilse eğer ölenler sadece istatistikte kullanılacak rakamlardır.
  ... mavraci