1. 1.
  millenium challenge 2002 tatbikatından beri ilmik ilmik işlenen plan artık uygulamaya sokulmak üzere.

  -başlangıç:

  ne olmuştu millenium challenge 2002 de? tatbikatta amerika orta asyada 2 kıtada toprağı olan ve deprem atlatmış bir ülkeye saldırıyordu. tatbikata türkiye çağırılmadı.

  -gelişim aşaması:

  daha sonra ülkenin kozmik odalarına girildi, savunma planları çalındı, vatansever generalleri subayları pilotları hapse atıldı ve küstürüldü, olası bir savaşta yegane lojistik destek alacağımız yer olan güney sınırlarımız son teknoloji ağır silahlarla silahlandırımış paralı kürt milislerle kuşatma altına alındı, destek alabileceğimiz ülkeler yerle bir edildi. rusyayla aramız bozulması için uçağı düşürüldü konsolosu öldürüldü.

  -uygulamaya geçiş:

  ordumuz amerika destekli 15 temmuz darbesiyle daha önce almadığı kadar büyük bir darbe aldı. savaşma gücü kırıldı.

  -son hazırlıklar:

  amerikanın desteğiyle savaş sebebi sayacağımızı belirttiğimiz bağımsız kürdistan referandumu yapıldı.
  amerika türk vatandaşlarına vize yasağı koydu.

  -ve final:

  amerikanın en büyük uçak gemisi ve bağlı bulunduğu filo neresi olduğu belli olmayan bir yere doğru görev emriyle yola çıktı.

  bizi büyük bir görev bekliyor arkadaşlar. vatanımızı ikinci kez çok güçlü bir düşmana karşı savunmak zorunda kalacağız. bu konuda hazırlıklı olun. onların farkında olmadıkları güç biziz ve burunlarından fitil fitil getireceğiz.

  olası sonuçlar hakkında bilahare yazacaklarım olacak.

  selam ve dua ile.
  5 -14 ... ibni maymun
 2. 2.
  Yanan üç beş ağacını söndürmekten aciz, girdiği bütün savaşları kaybeden abd korkusuyla maymuna dönen yazar hezeyanı.
  8 -1 ... gravedigger
 3. 3.
  Abd nin türkiye ye saldıracak fırsatı olmayacak. Bekleyin ve görün.
  -6 ... secretgirl
 4. 4.
  gelin ulan gelin zaten canımdan bezmişim, hiçbişey yapamazsam canlı bomba olur alayınızın parçalarını gökyüzüne saçarım.
  13 ... mecburi istikamet
 5. 4.
  kaddafi islam ülkeleri konferansında "saddamdan sonra sıra bize de gelecek" dediğinde esad kikir kikir gülüyordu. konferanstan iki yıl sonra kaddafi linç edilerek öldürüldü, esadın ülkesi yerle bir edildi. biraz daha geriye dönersek ırak amerikanın ortadoğudaki müttefiki, saddam ise amerikanın dostuydu.

  amerikanın ne denli cüretkar olabileceğini bilmeden ve ortadoğudaki dönen dolaplara olaylara hakim olmadan sadece boş konuşuyorsunuz.
  3 ... ibni maymun
 6. 5.
  Önden kefeniyle gelenleri alalım er meydanına, söz ben hemen arkalarında olacağım.
  2 -1 ... flat head
 7. 6.
  Oo metal fırtına.
  6 -1 ... frekans
 8. 7.
  Saçmalık. Asıl 15 temmuzdan sonra ordu abd uşağı sözde askerlerden arındırıldıktan sonra dahada güçlendi. Rusyayla ilişkiler düzeltildi s400 lerde anlaşma sağlandı. fırat kalkanı yapıldı ve idlib operasyonu başladı. ırak ve suriyedeki teröristlere verilen abd desteği bitince onlarında 1 aylık işi var sonra göt yiyorsa gelebilir abd ama ilk geberen askerinden sonra medyalar tepkiden başkanı bile indirir o koltuktan.. daha birde kuzey kore meselesi var sıkıyosa önce onunla uğraşsınlar.
  4 -4 ... asilsizadam
 9. 8.
  Adanadan girsinler dayanamaz çıkarlar ne cahil adamsınız.
  2 ... balikesirli
 10. 9.
  Felaket tellalları boş durmuyor.

  En büyük savaşı meydanda değil, toplumun psikolojisini bozarak yaparsınız. Amerika yıllardır saldırıyor zaten. Çünkü En büyük savaş psikolojik savaş'tır. Fiili olarak saldırmak yerine toplumun içini çürütmek daha kesin bir çözümdür. Şu sıralar da bunun örneklerini görüyoruz. Bütün memleket çıldırdı.
  4 ... nizamialem