bugün

Herşey bir yana (bkz: güneş ne zaman doğacak)filmindeki ilkokul talebesinin,ne zaman o güzel günler gelecek hocaam sualini ve hocanın pek yakında yavruum deyişini hatırladım.Ne zaman bi daha ay’a ayak basacaklar o caaanım süpersonik uzay araçları ile heyecanla bekliyorum.
Allah birdir ve herkesin Allah'ıdır. Allah bizlere akıl da verdi. Ülkece bu aklımızı daha faydalı şeylere harcayıp uzaya falan çıkmalıyız. Çok geç kaldık. Benim küçüklüğümden beri uzay merakım var. Ülkemiz için bir şeyler yapmayı çok isterdim. Ama kime ne zaman bu ilgimden bahsetsem neden gereksiz şeylerle ugrasiyorsun Ygs, KPSS vs çalış dediler. Çalıştım da ne oldu? Hicbir şey. Sanırım ilk basta bu algıyı kirmamiz lazim.
(bkz: kendimi teselli etmeye çalışırken) böyle oluyorum
insanlara çalışmayı öğütleyen peygamberin ve okuma emri veren ALLAH'ın yolundan gittiğini söyleyen kişinin söylemidir.
(bkz: abd nin din merkezli bir devlet olduğunu bilmemek).

Bunlar Ucuz siyasi malzemeler.
Hiç gerek yok.
başlığa tıklarken “Allahım nolur troll olsun” yalvarışı...
görsel
görsel

bak o abd'nin parasının üzerinde ne yazıyor.

(bkz: in god we trust)

artık kimin allah'ı kiminkini döverse?
Türk müslüman Allahtan başka kimseden korkmaz Allah türkü müslümanı korusun. Amin
allah'ın varsa ne olacak? türkiye böyle şuursuz tiplerin söylediği laflar yüzünden gelişmiyor. amerika'nın neden gelişmiş bir ülke olduğunu şimdi anlıyorum. çünkü amerika'da şuursuz tipler yok.
Bilim yerine iman gücünü seçmiş bir siyasi liderin sözleridir. Bu kadar güce sahip bir adamın bu kafa yapısında olması ise halkın çıkarları ile ters orantılı olacaktır. Ve yine iman gücünü seçen bir halk bunu fark etmeyecektir.
https://www.youtube.com/watch?v=p_l4XAkoPeQ
meali: o kadar cahilim ki, hiç bi bok bulamayınca allaha sığınıp çomar seçmenlerimin gönlünü alırım.
aklıma şu repliği getirdi. " tanrı bizimle beraberse onların yanindaki kim? " avutacak bir şey kalmadı en iyi mastürbasyon malzemesi olarak bol bol allah soslu kremalı islam pastasını milletin önüne koyalım. ay yine sinirleniyorum mal olunurda bu kadar mı olur ya!
milletin bu denli ahını alırken, insan ayırırken, kul hakkı yerken de allahın olduğu aklına geliyor mu len? Tanım: tayyip beyanı. O yüzden ciddiye almaya gerek yok.
Kafa bi milyon tabi.
doğru bir açıklama. bilim şirktir ve boşa uğraştır. uzaya çıkınca ne olacak yani? kıyamet kopunca her şey yok olacak. bunu bile bile uzaya milyar dolarlar harcamak salaklıktan başka bir şey değildir.
(bkz: allahını seven üstüme toprak atsın).
uzaya araç gönderen şamanist vodoo büyücülerini titretmiş bir vecize. nasa üssünde mescid açılacak diyorlar.
dün osmanlı tokadı atacam diyordu

bugün şeker fabrikalarını verdi.

başladı yadeller diyen ferdi tayfur triplerine.

http://www.youtube.com/watch?v=sJ9fyDJoDDE
konya uzay üstü, yok yerli milli uçak, elektirkli araba, altay tankı. derken baktı elde bir şey yok.

ne azında allahımız var diyip polyanacılık oynamaya başladı.
Allah ve uzay bağlantılı tabi, adam mantıklı konuşmuş.
Yersen.
konuyu kökden çözmüş. gerisi boş laf.

not: bu laf karın doyurmaz diyen vatan haini ve teröristtir.
(resim:#1)
bunlar yakında, (bkz: milli allahımızı yaratacağız) diye açıklama yaparsa şaşırmam.

sanki senin var da onların yok.
güncel Önemli Başlıklar