bugün

eziklik psikolojisinin, aşağılık kompleksinin dile vurmuş hali olan cümledir.
görsel
(bkz: serbest çağrışım)
amerika'nın ateist olduğunu zannetmektir.

aynı allah'tan amerika'da da var. bilin istedim.
amerika'nın ateist olduğunu zannetmektir.

aynı allah'tan amerika'da da var. bilin istedim.
afrikalı bir adamın söylediği bir sözü aklıma getiren bir beyan.

"beyaz adam buraya geldiğinde bizim elimizde altın onların elinde de haç vardı, beyaz adam buradan gittiğinde de altın onların elindeydi, bizim elimize de haç tutuşturdular !!"

bu sözüyle erdogan, gerçek bir din sömürücüsü olduğunu itiraf etmiş. madem allah´ı varmış, rabbi ona yeter, halkından çaldığı 200 milyar doları geri versin.

hz. isa´ nın sadece takunyaları, mintanı ve asası vardı. ve o öyle 1500 odalı saray maray olmadan, "benim rabbim bana yeter" diyordu.

şahıs resmen türk milletiyle "kafa bulmakta" dalga geçmekte.

işbu twitt de bunun ispatı.
işimizin Allah'a kaldığını söylüyor. Da o zaman seni niye besliyoruz ki biz?
Bu sözü söylediği an ortamda ki uğultuyu tahmin edebiliyorum hüloğğğ, meee, mee hüloğğğ.
Zalimin zulmü varsa sevenin Allah'ı var.
Ezik bir insanın beyanı.
Muthis bir skill bence. Bu kozu daha büyük savaşlara saklamaliydik ama olsun.
abd'nin allah'ı yokmuymuş ki ? adamların hem allah'ı hem de uzay araçları var.
Allahın kendi yanında oldugundan bu kadar emin olmasa daha iyi.
bunlar yakında, (bkz: milli allahımızı yaratacağız) diye açıklama yaparsa şaşırmam.

sanki senin var da onların yok.
(resim:#1)
konuyu kökden çözmüş. gerisi boş laf.

not: bu laf karın doyurmaz diyen vatan haini ve teröristtir.
Allah ve uzay bağlantılı tabi, adam mantıklı konuşmuş.
Yersen.
konya uzay üstü, yok yerli milli uçak, elektirkli araba, altay tankı. derken baktı elde bir şey yok.

ne azında allahımız var diyip polyanacılık oynamaya başladı.
dün osmanlı tokadı atacam diyordu

bugün şeker fabrikalarını verdi.

başladı yadeller diyen ferdi tayfur triplerine.

http://www.youtube.com/watch?v=sJ9fyDJoDDE
uzaya araç gönderen şamanist vodoo büyücülerini titretmiş bir vecize. nasa üssünde mescid açılacak diyorlar.
(bkz: allahını seven üstüme toprak atsın).
doğru bir açıklama. bilim şirktir ve boşa uğraştır. uzaya çıkınca ne olacak yani? kıyamet kopunca her şey yok olacak. bunu bile bile uzaya milyar dolarlar harcamak salaklıktan başka bir şey değildir.
Kafa bi milyon tabi.
milletin bu denli ahını alırken, insan ayırırken, kul hakkı yerken de allahın olduğu aklına geliyor mu len? Tanım: tayyip beyanı. O yüzden ciddiye almaya gerek yok.
aklıma şu repliği getirdi. " tanrı bizimle beraberse onların yanindaki kim? " avutacak bir şey kalmadı en iyi mastürbasyon malzemesi olarak bol bol allah soslu kremalı islam pastasını milletin önüne koyalım. ay yine sinirleniyorum mal olunurda bu kadar mı olur ya!
meali: o kadar cahilim ki, hiç bi bok bulamayınca allaha sığınıp çomar seçmenlerimin gönlünü alırım.