1. 1.
  Kendileri bizatihi kalleş açıklamayı yapmış bulunuyorlar. Bizce tamamen Yorumsuzdur.

  --spoiler--

  ABD CÜRET EDEMEZ!

  Münbiç’te PKK’lı teröristlerle kolkola fotoğraf verip, “Gerekirse Türkiye’ye misliyle cevap veririz” diyen ABD’li Korgeneral Paul E. Funk’ın sözlerini uzmanlar ciddiye almadı.

  Türkiye’ye karşı PKK’lı teröristlere her türlü desteği veren ABD ordusu yeni bir skandala imza attı. Amerikalı generaller, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin sonrası operasyona hazırlandığı Münbiç’e giderek teröristlerle poz verdi, Türkiye’yi de tehdit etti. Fırat Kalkanı bölgesinin Münbiç sınırında Mehmetçiğe sadece 1.5 kilometre mesafede PKK’lılarla kol kola fotoğraf veren ABD’li iki general, “Eğer bir tehdit algılarsak karşılık veririz” ifadeleriyle tehdit savurdu. PKK işgalindeki bölgeyi ziyaret eden Irak ve Suriye Özel Operasyonlar Komutanı Tümgeneral Jamie Jarrard, “Burada olmaktan onur duyuyoruz ve bunu da herkesin bilmesi gerektiğine inanıyoruz” diyerek Münbiç’ten çıkmayacakları mesajı verirken, Washington’un DEAŞ karşıtı koalisyonundaki en yüksek rütbeli askeri olan Korgeneral Paul E. Funk ise Türkiye’nin PKK’ya yönelik operasyonu halinde misliyle karşılık vereceklerini savundu.

  http://m.habervaktim.com/news_detail.php?id=536939

  --spoiler--
  1 -1 ... gazeloglu
 2. 2.
  yarramı misliyle karşılık verirler dediğim açıklamadır.abd'nin o coğrafyada türk ordusuyla herhangi bir sıcak çatışmaya girme gibi bi lüksü yoktur.

  korgenerallerini siktiğim orospu evlatları.

  sinirlendim biraz.
  1 ... mateev
 3. 3.
  ırak,suriye,mısır,libya ve daha bir çok ülke amerikanın özgürlük ve demokrasi lafları ile anasını miktiler.

  amerikanın ne olduğunu 100 sene önceden bilyorduk. şimdi sadece gizli saklı oynamıyor.

  asıl mallık bu orta doğu insanında aq. kürt ve araplar yüzünden bu haldedir.

  özellikle kürtler tarafından, annem kürt bu arada ama nefret ettirdiler bana amk çocukları yeter artık.

  doğuda bile çekemiyorum bunları artık.
  ... depresyondaki penis