1. 1.
  abd'nin Bin ladin oyunu

  abd 2011 de sahte bir bin ladin operasyonu yapıp dünyayı kandırdı.

  işte işin aslı şöyle:

  6 Şubat 2009. Yer Afganistan. Kandahar’ın güneyinde, geçit vermez dağların yakınında küçük bir Afgan köyü. Gizli sığınakta, hastalığı ilerlemiş, daha önce bir Amerikan operasyonundan aldığı kısmi yaralar ve fiziki koşulların zorluğundan dolayı yatan ağır hasta bir adam var.

  Sadece üç kişinin bildiği, sıkı korunan ‘bu adam’ hayatını kaybediyor. Üç saatlik bir yerden getirilen doktorun teşhisi; zehirlenmeye bağlı diğer hastalıkların nüksetmesi. Hastanın ölümünü bu sebeplere bağlıyordu doktor.

  Bu ölü, sıradan bir ölü değildi. Ölen bu adam, 11 Eylül olaylarının müsebbibi olarak gösterilen Usama Bin Ladin’di.

  Ladin’in vasiyeti; naaşının doğduğu topraklara götürülmesiydi. Düşmanlarının elinin değmeyeceği şekilde Arabistan’a götürülüp defnedilecekti El–Kaide tarafından. Gelişmeler doğrultusunda aylar, belki de yıllar sonra vaziyete göre bu gerçekler ve mezar yeri dünyaya duyurulacaktı. Plan böyleydi

  Önce iran üzerinden götürülmesi düşünüldü. iran gizli istihbaratı ile temasa geçildi. Durum çok gizli bir şekilde Ahmedi Nejat’a iletildi.
  iran bu bilgiyi hiç duymamış gibi yaptı.

  Karadan Kuzey Irak’a girildi.Şifreli bir mesajla Irak’taki El-Kaide üyesi olan bir kişi durumdan haberdar edildi.

  Barzani’ye bağlı peşmergeler, sık sık El-Kaide’ye ve bölgedeki muhalif gruplara operasyonlar yapıyordu. Bu operasyonları da CIA destekli yapıyorlardı. Bu operasyonların birinde peşmergeler, üzerinde şifreli mesaj bulunan El-Kaide üyesini öldürmüşlerdi.

  Kuzey Irak topraklarına kısmen hakim olan başka bir terör örgütü PKK’nın kendisine bağlı muhbiri ve sadık adamıyla irtibata bizzat kendi geçerek, bu konuda yardım istedi.

  Barzani'ye, bağlı PKK’nın önde gelen adamından beklediği haber nihayet gelmişti. Cenazeyi taşıyanların yeri PKK bölgesinde tespit edilmiş ve Barzani’ye rapor edilmişti. Barzani bunun üzerine seçilmiş peşmerge ve yine seçilmiş PKK timleriyle uzun süreli bir çatışma ve operasyondan sonra cenazeyi ele geçirmişlerdi.

  Ceset, gizlice Barzani’nin Erbil’deki karargahına getirildi.
  Cenaze gizlice Amerika’nın bölgedeki uçak gemisine götürülmüştü. Cesed, geminin özel bir bölümünde derin bir dondurucunun içinde (bir nevi morgunda) bozulmadan muhafaza ediliyordu.

  Pakistan’da, sanal bir şekilde, göstermelik bir operasyon gerçekleştirdiler. Amerika’da benzerini inşa ettikleri mekânda aynı çatışmaları defalarca yapıp filme aldılar. Peki Pakistan’daki çatışmada ölen Ladin kimdi?

  Amerika’nın, daha önceden 'Ladin’i öldürdük' dediği dublörlerinden biriydi.

  Kanıt olarak resim sunamıyorlar: Çünkü buzdolabından çıkan cesede kurşun sıkıp yayınlamaları, tıpkı sahte Ladin fotomontaj resimleri gibi belli olacaktı. Makyaj yapılmış ve parçalanmış sahte cesedin resimlerini de ileride kanıt olarak sunabilirler.

  Barzani’nin hesaba katmadığı bir şey olmuştu: Cenazenin başında nöbet tutan peşmergelerden biri Yanındaki cep telefonuyla bu anı ölümsüzleştirmiş, yani cesedin fotoğrafını çekmişti.

  O peşmerge, Türk ordu istihbaratından “Yüzbaşı Turan” kod adlı subayımıza muhbirlik yapıyordu ve telefonu Türk Ordusu’nun elindeydi.

  işte bu peşmergenin çektiği fotoğraflar;

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/968.jpg
  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/966.jpg
  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/965.jpg
  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/964.jpg

  Ladin’in cenazesi, iran topraklarına girdikten sonra, El-Kaide’nin elemanları, iran gizli servisi ile dağlık bir kırsalda buluştular. Ladin’in cenazesi küçük bir köy evinde, iran istihbarat yetkililerince teşhis edildi. iran gizli servisi, cenaze ile ilgili hazırladıkları raporlarda; Ladin’in 14-15 gün kadar önce öldüğünü rapor ettiler.Ölümün, ateşli bir hastalık neticesinde meydana geldiğini de rapora yazdılar.

  Afganistan’dan iran’a kadar zorlu bir yolculuktan sonra getirilen cenaze, bozulmaya başlamıştı.
  Yine iran istihbarat raporlarında ayrıca şunlar yer alıyordu: Ladin’in saçları yanlardan hayli uzamış, sakalları da yine uzamış ve beyazlamıştı. Cenazenin yüzünde; soyulmalar, burun ve dudak bölgesinde kesikler oluşmuştu. Yüz kısmında da ayrıca yaralar oluşmuştu. Cesedin gözbebeklerine kadar bütün ayrıntılar iran istihbaratınca tek tek fotoğraflandı. Yine cesedi getiren kişilerin, "ceset bozulmasın diye özellikle yüz bölgesine tuz ve başka maddeler sürerek, cesedi sıkıca sarıp sarmaladıkları" diye ifade ettikleri de raporda yer almaktadır. iran gizli servisi, cenazeyi tekrar tahnitledi.

  işte iran istihbaratının çektiği fotoğraflar;

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/978.jpg
  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/977.jpg
  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/975.jpg
  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/974.jpg
  1 -1 ... 16lar
 2. 2.
  Bin tane ladin ağacı dikme oyunudur. O kadar ağacı ilk diken kazanır.
  -1 ... uludag trollu