bugün

edelim etmesine de ülcede üretimimiz minimum seviyede olduğu için yerli gibi görünen ürünlerden hangisinin abd malı olduğunu nereden bileceğiz...adamlar iç piyasaya o kadar eterne oldu ki...
icimizdeki amerikan usaklari varken, onlar zarar etmez.

edit: ben amerikan uşakları deyince eksileyenler kim acaba?
Yapma aç kalırız...
ben demin biraz ettim ama sonra dayanamayip big mac yedim.
evde bir yerlerde washington portakalı vardı hemen bulup pıçaklayayım. 10 dakika sonra boykottan vazgeçip dostumuz ameriganın şerefine yeriz hazır bıçaklanmışken. 1-2 saate kalmaz sindirim tamamlanır vücuttan atarak tekrardan boykot etmiş oluruz. bu sayılır mı hocam.
artik yarin etmiyoruz. belki 5 gün sonra tekrar ederiz. ama 12 gün sonra etmeyecegimiz ve 47 gün sonra tekrar edecegimiz kesin. ama en onemlisi 78 gun sonra etmemeye başlayacAk olmamiz. insallah 119 gun sonra ederiz.
suriyelileri boykot edip gönderelim bence onlar arap birliği malı.
Kimse boykot etmez.
abd menşeili tarım ürünü ithalatını bırakmalıyız önce.

abd'den ithal ettiğimiz tarım ürünlerini şuraya yazıyorum;

-nohut,
-buğday,
-pirinç,
-bezelye,
-kuru fasulye,
-mısır,
-yulaf,
-arpa,
-ceviz,
-elma,
-pamuk...

(bkz: hangi tarım ürününü nereden ithal ediyoruz/#40030749)
ben de edeyim dedim de elimde avucumda bişi kalmadı. telefon, pc, araba, ayakkabılar, sigarayı bile vb... bırakmam gerekti.

6 aylık bebenin anne sütünü protesto etmesi gibi bişi.

Neyin var da neyi protesto ediyorsun? daha konuşamayan, yürüyemeyen, habire altına sıçan bi varlıksın.
red kit okumayalım diyorum ben de.
şüphesiz ki sarı pipinin ülkesine karşı başlatılması gereken kampanya. android ve ios telefonlarimizla baslayalim derim. sonra da mac ve windows isletim sistemlerimizi de silelim. mc donalds, burger king, arbys'e falan da gule gule. pepsi, cola, fanta, sprite da gitsin. bye bye boink ucaklar. netflix, amazon sie. olur bence. başlıyorum işletim sis