1. 1.
  klasik yahudi karalaması.

  rte'nin söylediği şu meşhur şiiri de kullanmışlar. bana pek bir kemalistçe geldi. hehe.

  abd li yahudilerin başbakanı ı terörist göstermesi

  --spoiler--
  Amerikalı AFDI'nın Erdoğan'lı çirkin kampanyası

  Erdoğan'ı terörist ilan eden afişler otobüslerin üstüne asıldı.

  Başbakan Erdoğan ın siyonizm suç sayılmalı çıkışından sonra

  Amerika'da Radikal islama ve Şeriata karşı mücadele verdiğini söyleyen ve israil'e yakınlığı ile bilinen AFDI – American Freedom Defense initiative'in son kampanyasında Başbakan Erdoğan'ın da posterlerini kullandı.

  OTOBÜSLERDE ERDOĞAN AFiŞi

  Çirkin kampanyasının startını veren AFDI, Erdoğan'ın "Medeniyetler ittifakı" konferansında konuşması üzerine bu kararı aldığını açıklamıştı. AFDI'nın hazırladığı afişlerle otobüsler giydirildi. Erdoğan'lı afişlerle donatılan otobüsler ABD sokaklarında dolaşmaya başladı.

  AFiŞLERDE USEMA BiN LADiN DE VAR

  Örgütün hazırladığı kampanya afişlerinde bazı Filistinli militanların, El Kaide Lideri Usame Bin Ladin'in, ABD'de Fort Hood Askeri Üssü'nde 13 kişiyi öldürmek suçlamasıyla yargılanan Nidal Malik Hasan'ın ve Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafları yer aldı.

  ERDOĞAN AFiŞiNDE NE YAZIYOR

  Erdoğan'ın posterinde, ünlü Siirt Mitingi'nde "Camiler kışla, Minareler süngü, Kubbeler miğfer, Müminler askerimizdir.." sözlerinden sonra, "Onun cihadı bu, ya sizinki?" cümlesi yer alıyor.
  --spoiler--
  3 -3 ... felis lynx
 2. 2.
  başbakan erdoğan' ın, israil' e bir türlü yaranamadığını gösterir. o kadar çaba boşa mı gitti şimdi?
  1 -1 ... sessizdeydi duymamisim
 3. 3.
  suriye de ortalık karışmadan önce suriye sınırındaki mayınlı arazilerin temizlenmesi için ihaleyi 50 yıllık tarımsal(!) amaçla kullanmak üzere israile vermek isteyen kimdi? tayyip.

  one minutes diyip davosta esip gürleyen, ama gerekli uyarıları aldıktan hemen sonra kamerelar karşısında "ben moderatöre olan sinirimden dolayı öyle konuştum" diyerek yanlayan kimdi? tayyip.

  israilin nato tatbikatlarına katılmasındaki veto engelini kaldıran kim? tayyip.
  yahudi cesaret madalyasını kabul edip bir tarafına takan kim? tayyip.

  iran füzelerine karşı israili koruyacak olan kürecik te radar üssü kurulmasına izin veren kim? tayyip.
  kürecik teki radar üslerini korumak için ülkeye meclis kararı olmadan yabancı devlet askerlerini sokan kim? tayyip.

  bütün bu olanlar karşısında elbette hem yahudiler pankartlarla, hem de tayyip ekran önünde anti-semitist söylemlerle seçmen kitlesini ve halkını oyalamaya devam edecektir. işin özünde tayyip, israil devletinin amerika ile birlikte en önemli ve sadık müttefikidir.
  bütün bunlar kayıkçı kavgasıdır. göz boyamadır. bu atışmaların ve kavgaların gerçek olduğuna inanan ise salağın ve embesilin önde gidenidir. bitti.
  ... freud