bugün

şüphesiz ki reisimizin başından geçen ve dünyanın bizi nasıl kıskandığına dair ibretlik bir hadisedir.

reisimiz sultanahmet'te şükür namazı kılıp çıkmış, abd'li bir turist grubu yanlarına gelerek "obama'ya söyleyin de bizde de sağlık reformu yapsın" demiş.

--- spoiler ---
sultanahmet'te şükür namazı kılıyorduk, abd'li turist grubu geziyordu. ne deseler beğenirsiniz? "sayın obama'ya söyle de şu sağlık reformunu çıkarsın" dediler.
https://t24.com.tr/haber/...usu-secimden-sonra,812181
--- spoiler ---

buna inanmayan vadan hayini ve fedoncudur ayrıca.

belge;
görsel

Helal olsun reyis ya.
Dik dur eyilme, bu milled seninle...
Ben de karşılaşırsam diyeceğim ki "reis, trump malına söyle Twitter kullanmayı bıraksın. Mal mal Şeyler yazıyor."
2014 yılından kalma bir olaydır tayyip bir mitinginde söylemişti bunu o zaman.
(bkz: are you reform)
abd nin sağlık sistemi diye bir şey yoktur. paran varsa tedavi olursun yoksa kiliselerin fakirler için gönüllülerle hizmet verdiği eski binalarda sürünerek ölürsün.

sosyal devlet istiyorsan şu an için doğru yerdesin reis reformlara devam edip bizi güççük kapitalist bir amerika yaparsa işte o zaman tam yan bastık.
Haklı bir istektir. Abd ambulans çağırmak en az 600 dolardan başlıyor. Emar 3000-4000 dolar arası...
türk halkı reise yüzlerce bodyguard arkasından bakabiliyorken bu turistler sohbet edecek kadar nasıl yaklaşmış acaba?
bu diyalog doğruysa maaşını ödediğimiz kendi cumhurbaşkanımız nezdinde kıçıkırık amerikalılar
kadar itibarımız olmadığını kanıtlar ancak. buyur buradan yak.
görsel
O değilde, koca grup 2500 korumayı geçip nasıl rte yle konuşabilecek mesafeye kadar yaklaşmışlar?
Ben anladım, bu adamın gıcığı sadece Türklere.. Biz olsak 500 metreden fazla yanaşamayız amk.
Gısganiilerrr.
güncel Önemli Başlıklar