1. .
  bilmiyorum sadece bizim halkımızda mı var bu ama var böyle tripler. herkes amerika hakkında gizli bilgilere sahip. gazetecisi, yazarı, politikacısı, öğrencisi, çaycısı, simitçisi, karşı komşu herkes amerikanın tüm gizli gerçeklerini, kötü amellerini, emellerini biliyor.

  ve bunları dile getirirken değişik bir atmosfer yaratır ortamda. ses tonu değişir. sanki sadece kenmdisi biliyor veya keşfetmişcesine bir erdem, bir olgunluk, bir bilmişlik çöker anlatanın üstüne.

  her konuyu abd'ye bağlar. aslında abd böyle istiyor, göz yumuyor, izin veriyor, destekliyor, şöyle yapıyor böyle yapıyor diye. mübarek istihbarat üyesi hatta kurucusu/uzmanı. bilmiş bilmiş konuşur. terör destekçisi yapar, silah alış verişini söyler, uyuşturucu ticaretini, petrolü, doğalgazı, büyük orta doğu projesini, ne bileyim csi, fbi, pentagon... her bi boktan haberi, gizli bilgisi vardır yurdum insanının.
  bir de sanki kendi gitmiş görmüş gibi anlatır, yaşar, yaşatır olayı.
  biri de bilmesin kodumun olaylarının arkasında amerika olduğunu. biri de girmesin ben buldum, çok zekiyim lan triplerine.
  hemen de çözdünüz lan olayı. ee ne oldu çözdün de? yine mi amerikan oyunları engelledi seni. bir şey yapmayacaksan/yapamayacaksan boşuna girme o triplere.
  2 -1 ... kechi
 2. .
  ilginç ve komik insandır.
  yahu tamam amerika'yı sevmiyoruz tamam amerika bütün kötülüklerin anası tamam bütün söylenenleri yapabilecek potansiyel mevcut adamlarda ama be kardeşim amk gizli bilgi lan bu!

  ülkelerin istihbarat birimleri dahi bu tür bilgileri öğrenmek için ne masraflar yapıp ne ajanlar yetiştirirken sen şıp diye iki kıytırık haberle bütün işi öğreniyorsun. lan valla billa sen burada harcanıyorsun dostum, emin ol sen bu yetenek sayesinde milyon dolarlar kazanabilirsin.

  bir istihbaratcıyla iletişime geçmelisin/z bence.
  2 ... damdaki deli