bugün

(bkz: ben soda istiyorum zira daha hazmedemedim de)
"... bu yüzden barış için tek yol tek dünya devletidir*" diye devam etmesi muhtemel abd ullah gül söylemidir.
(bkz: durmak yok yalakalığa devam)
başlık: tayyip çocuklarını paraya feda etti.

haber: albayrakların çocuğuyla, tayyip'in çocuğu evlendi.

yorum: eee o kadar büyükşehir belediye başkanlığından beri verilen ihaleler karşılıksız kalır mıydı!

düğün yapıldığı zamanda böyle bir başlık olmalıydı.
' ... son 50 senede dünyada en çok Amerikalılar kendi çocuklarını feda etmişlerdir. ikinci ülke kim? Türkiye. Böyle köklü gelen bir şey var. işbirliğimiz gayet sağlam. '

ben çok fesatım, huyum kurusun, ama şu anlamı çıkarıyorum; onlar çok şehit verdi, ama bizim başımız kel mi? biz de hemen ardından 2.yiz. biz de şehit veriyoruz boyuna. hiç olur mu amerika'nın münasip bir tarafını yalamamak? duyamamış olayım. arkandayız amerika! yürü be kim tutar seni!!

ve bunu hatırladım birden*, amerika, bize de demokrasi getirme sevdasına düşmesin yarın öbür gün?***
kan golune donen kibris'a baris getiren turk askerini isgalci gorenleri isbasina getiren, onlarla isbirligi yapan ve turk askerini adadan atmaya calisan planlara destek veren abdullah gul'den gelmesi sasirtmayan aciklamadir. biz kibris'a isgal icin gittik, abd askeri irak'a baris icin gitti oyle mi?
sulukule den geliyor tüm ıraklı ve çeçen katili faşistler için;

babaları bomba atar,
anaları esrar satar,
evlatları sağda solda,
üç kuruşa vatan satar,

abd nin çocukları
o rus bunun çocukları,
sizden bize fayda gelmez,
manukyan ın çocukları.

tanım editi: demokrat siyasiden barışçıl açıklamadır.
çok hoş bir açıklamadır. petrolün yeni adı barış mı olmuş? menfaatin yeni adı barış mı olmuş?
(bkz: ya ben lan neyse bi şey demiyorum)
barış'ın sözlük anlamını bilmiyor yada başka bir şeyle karıştırıyor herhalde.. olur bazen.
(bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
en büyük yalanlardan biridir.
(bkz: yalaka)