1. 1.
  amerika birleşik devletlerinin ulusal simgesi olan, üzerinde 7 kırmızı, 6 beyaz çizgi ve 50 adet yıldız bulunan, iç çamaşırların bile üzerinde deseni bulunan bayraktır.
  2 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  dalgalandığı sürece mazlumlara rahat olmayan bayraktır..
  4 -2 ... baudelaire
 3. 3.
  cesitli t-shirtlere ve boxerlara coraplara aksesuarlara konulan sempatik bir bayraktir.
  1 -1 ... spiritualized
 4. 4.
  bir turk bayraginin asla ve asla bastirmadigimiz yerlerde onlarin bayraginin her yere ( boxerlarina, bikinilerine vs...) bastirdiklari bayraklari
  1 ... divanedestan
 5. 5.
  amerika birleşik devletlerinin özgürlük simgesi. Amerikan toplumunun kutsal değerlere bakışının türk toplumuna göre farkını ortaya çıkaran en büyük örnektir. amerikan değerlerine göre her yerde * * ve her şekilde ** *kullanılmasının sakınca olmadığı hatta milliyetçilik olduğu düşünülebilir.
  ... yuhako
 6. 6.
  dünya üzerinde en çok yakılan bayraktır.
  4 ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  Kırmızı alan : Irak savaşını destekleyenler.
  Beyaz alan : Irak savaşı karşıtları.
  Mavi alan : Irak'ın nerede olduğunu bilmeyenler.
  4 ... efesim
 8. 8.
  üerinde 50 tane yıldızın bulunduğu ama bizim tek yıldızımız bile etmeyen bayrak.
  4 ... move!rat
 9. 9.
  milliyetçi bir şekilde çoğu amerikan giysi firmasında işaretlerinin olduğu bayraktır.*ayrıca bu bayraktan birkaç yalaka ülke hariç herkes nefret eder.*
  1 ... frosty
 10. 10.
  her sene dünyanın çeşitli yerlerinde yakılan bez parçası. tarihi olmayan bir devletin, tarih yaratma çabasında sadece cesetlerin üstünü örmek için kullanabileceği bir şey. mazlum devletlerin acılarını sarmak değil onlara acı vermek amacıyla kurulmuş bir devletin bayrağı. emperyalizmin bayrağı. renklerinden dolayı insanları ayıran ülkenin bayrağı. dinlerinden (!) dolayı insanları ayıran ülkenin bayrağı. 1945 sonrası dönemde iktidardaki her türk politikacısının önünde pişkince fotoğraf çektirdiği bayrak. ülkemizde yargılanacak olan tarikat hocalarına kol kanat geren bayrak. Apo'ya kol kanat geren, pkk'yı , hizbullah'ı, tayyip'i , ogün samast'ın sakat ideolojisi gibi ülkeye zarar veren ideolojileri destekleyen ülkenin bayrağı.

  (bkz: utancın bayrağı)
  1 ... ucuncayir666