bugün

işbirlikçilerin gözüaydın! yanki birliği malatya'ya gelmiş. keşke bir karşılama kutlaması yapsaydı akp malatya il teşkılatı.

haber şöyle:
"Kürecik halkı ve toplumun ileri kesimlerinin tepkilerine rağmen füze kalkanının kurulması için askeri hazırlıklara başlandı. Bölgeye füze radarını kurmak için bir ABD askeri ekibi Kürecik'e geldi. Konuyla ilgili açıklamalar yapan ABD'nin Avrupa'daki güçlerinin komutanı general Mark Hetling, bölge halkının füze kalkanından dolayı mutlu olduğunu iddia etti.

Bir askeri dergiye yaptığı açıklamada Hetling, Türkiye ile anlaşmanın sağlanmasının ardından üssün kurulması için çalışmalara başladıklarını söyledi. inceleme yapmaları için bölgeye bir ekip gönderdiklerini ve bu ekibin bir rapor hazırlayacağını söyleyen ABD'li general, "Türkiye ile yaptığımız anlaşmanın detayları üzerinde çalışıyoruz. Buna dayanarak tesisi yıl sonundan önce tamamlayabilmenin yollarını arıyoruz" dedi.

ABD'li general füze kalkanıyla ilgili protestolarla ilgili olarak da, "Tesisin kurulacağı bölge, yerleşim bölgesinden 60 kilometre uzakta ve bir tepenin üzerinde. Biz sadece dokuz protestocu gördük. Ben Türklerin çok mutlu olduğunu düşünüyorum. Bölgedeki insanlar, bizim orada olmamızdan dolayı mutlu" ifadesini kullandı.

Oysa füze kalkanına karşı Kürecik'te, askeri üsse yapılan yürüyüşe binlerce kişi katılmış ve "Kalkan yapma boşuna, yıkacağız başına!" sloganını haykırmıştı."
evet, yanki 2 gündür malatya'da, hem de hiç bir hakkı yokken! hiç bir gerekçeye sığmayacakken, malatya'da.

her gün tarihte de hep olduğu gibi yalnızca yurtsever devrimciler onları rahatsız ediyor orada! işte bu görüntülerde de olduğu gibi:
http://www.facebook.com/p...o.php?v=10150569292902328
buraya kadar normal.
anormal olan, "biz ki ustasıyız vatan sevmenin" diye beylik laflar edip, memleketi göz göre göre abd emperyalizmine peşkeş çekenleri de seyredenlerin oluşu. evet, şu bizim
hamburger milliyetçilerinden sözediyorum? nerede onlar?