1. 1.
  Tv' de ismini duyup kendisini görünce, önce gayriihtiyari ayağa kalkıp, sonra hünkarım diye yere kapanmama sebep olmuş zat.
  isme bak arkadaş; osmanoğlu olduğu yetmezmiş gibi, abdülhamid koymuşlar isim olarak, o da yetmemiş kayıhan koymuşlar tey tey tey.
  Bir de royalty raconuna göre en başta şehzade ünvanı varmış!
  Adamın ismi tuğralı ferman gibi...
  6 -3 ... siddartha
 2. 2.
  1979 doğumlu şehzade. uzun süre fransa'da yaşadıktan sonra türkiye'ye gelmiş ve siyasete atılacağını açıklamıştır.
  ... hubalo
 3. 3.
  abdülhamid kayıhan osmanoğlu
  abdülhamid kayıhan osmanoğlu
  -4 ... recomax
 4. 4.
  adamın yüzünde asırların azameti var, duruş budur dedim görür görmez.

  not: sevgiden kaynaklı subjektif içerik vardır işbu cümlede.
  3 -7 ... tespitdirektor
 5. 5.
  şeriatçı,bir çok insanın kanına girmiş bir şark kurnazının torunu.
  8 -16 ... saor
 6. 6.
  biz bu milletin efendisiyiz siyasette hakkımız vardır diyerek saltanat rüyalarına kapılmış akılsız ferttir. abdülhamidçi değilim ancak bu zat abdülhamit'in tırnağı olamaz tırnağı!

  osmanoğlu hanedanı anadoluda ve türk coğrafyasında egemenliğini çağın gereği olarak kılıçla sağlamış kılıçla devam ettirmiş son yıllarında ise işgalcilerle işbirliği yaparak tarihin çöplüğüne yuvarlanmıştı. osmanoğlu ailesinin siyaset yapması dahi yasaklanmalıdır!
  12 -7 ... fethullah gulen iyi guler
 7. 7.
  LiDERiMiZDiR.
  Sologanımız:
  Vur de vuralım, Öl de ölelim ey ulu hakan cennet mekan Sultan II. Abdulhamitin torunu. LiDERiMiZ KAYIHAN, HEDEFiMiZ iSLAM, ALLLAHU AQBAR.
  4 -9 ... kesto
 8. 8.
  abdulhamit e şaşırtıcı derecede benzemektedir. kırmızı fes taksa ayırdedilmez.
  3 ... keepx
 9. 9.
  Yakın zamanda siyasete atılacağı havadisi ile gündeme geldi. Evvelce bir aralık da Muhteşem Yüzyıl isimli diziyi ailecek beğenmediklerini, makbulünü kendilerinin çekeceğini dile getirmişti. Siyasete de ailenin icazetiyle girmeye niyetlendiğini söylüyor zati.

  Şimdi, bu, siyaset için icazeti alınan, dizi hakkında kanaati verilen aile kısmında biraz sıkıntı var. Osmanoğlu hanedanının, bilindiği kadarıyla 70 civarında ferdi hayatta. 70 kişilik bir topluluktan, konu ne olursa olsun müşterek bir fikir çıkması zordur. Dahası, bu 70 civarı kişi, dünyanın belki yarısına yayılmış vaziyette; bir kısmı Türkiye'de olmakla beraber, ABD'den Kanada'ya, ingiltere'den Fransa'ya, isveç'ten ispanya'ya, Mısır'dan Suriye'ye en az 10 farklı ülkede yerleşik vaziyette Osmanoğlu ailesi ferdi var. Öyle ha deyince tekmilen fikir teatisinde bulunmaları fiziken pek kabil değpil, muhtemelen ruhen de değildir. Dışişleri bakanı Davutoğlu bile, bir ara ciddiyetle niyetlenip ancak 20 kadarını bir araya toplayabilmişti. Hal böyleyken, Kayıhan beyin "karar verdik"leri, "icazet aldım"ları, "sıcak bakıyorlar"ları biraz müphem, biraz meşkuk, biraz meçhul sanki.
  ... safiye soyman
 10. 10.
  sansürcü'nün bilmem kaçıncı şeyden torunuymuş kendileri.
  al ulan al; yıldız, saray, burun.
  şimdi onlar düşünsün.
  2 -7 ... 2pacalypse now