1. 1.
    kendilerini çağdaş demokratik insanlar görüp tarihi hiç okumadan gelişigüzel idrak edip bu ülke için ömrünü heba eden iki vatan evladına hakaret eden sicili bozuk tiplerdir. biz rte yi bunun için sevdik onu yalnızlığa itmeyecek size iktidar yüzü göstermeyeceğiz. .

giri burada..
    3 -12 ... frank lucas
  2. 2.
    Fesli bunağa uludağ sözlükte küfür edilmesi yanlış bir harekettir.
    Sözlükte değil, her yerde edilmeli.
    8 -7 ... sweetmandarine
  3. 3.
    Haklı olarak etmektedirler. Evet.
    4 -1 ... gonullerinfedaisi
  4. 4.
    Ne gereği var oğlum bu ikiliyi tarih bilginiz ile yenmek var iken.

Karşı fikir olarak da ingiliz uydurması "gerçek tatih" savunacak fanları.

Ben şu yurt dışındaki bir siyasetçiye kızım ona küfür edilmesini de yanlış buluyorum. Küfür etmek zayıflıktır....
    ... uzay muhtari
  5. 5.
    kadir mısıroğlu'nun "bu ülke için ömrünü heba eden vatan evladı" olduğunu öğrendiğimiz hadise.

yobazla yobaz olmayacağım tabi ama gülerken osurdum.
    1 ... double cross
  6. 6.
    o fesli deliye küfür etmek boşa vakit harcamaktır

herif zaten raporlu deliydi.
    3 -2 ... lord of the pilihoz
  7. 7.
    birisi vatanı ingilizlere satan şahsiyetsiz diğeri raporlu deli yunan piçi bunlara da küfretmeyeceksek kimlere kûredeceğiz. abdulhamit han mış peh.
    11 -1 ... yazar cizer34
  8. 8.
    abdülhamit han da kadir mısıroğlunu görseydi küfür ederdi

-- bu allahın trabzonlusuna istanbul'a giriş iznini kim vermiş? tiz fizan'a sürün hergeleyi..

diye.. öbür taraftan eğer abdülhamit han rizeli reisi görseydi küfür bile edemezdi.. dili tutulurdu çünkü.. hele hele rizeli köylünün kendi saraylarına, konaklarına yayıldığını görseydi kesin inme inerdi....
    6 -1 ... arbutus unedo
  9. 9.
    şikayet halinde yakalanıp il emniyet müdürlüklerinde hemen haklarında soruşturma açılacak kişilerdir. yazık..
    -4 ... frank lucas
  10. 10.
    Yav siktir edin anmayın şunu.
    Ömrünü vatana heba etmişmiş hassiktir AMK. siyasete girmeye çalışarak, deli raporuyla, afla davalardan yirtmaya çalışmış, götü sıkıyı görünce iltica etmiş bir irticacı. Uğur Mumcu bunun nasıl köşeyi döndüğünden bahsetmiş zamanında.
    1 -1 ... yani herhalde sanirim galiba