1. 1.
    3 havalimanı yeni adı abdülhamid han olacakmış. Başından beri savunduğum durum. Bunda avrasya tünelindeki gibi geri adım atılmamalı.
    5 -27 ... tenete
  2. 2.
    Osmanlının en fazla toprak kaybeden padişahını bakıp hatırlamak için bence olabilir... hep iyileri anacak halimiz yok ya.
    7 -4 ... beyaz atletli trex
  3. 3.
    Beyhude çaba. Nasıl olsa herkes “3. Havalimanı” diyecek. 3. Köprü ve gazi köprüsünden hatırlıyoruz bunları biz.
    4 -5 ... flat head
  4. 4.
    ingiltere'ye ücretsiz uçuş hizmeti verilecek havalimanıdır.
    8 -3 ... kafam bir milyon
  5. 5.
    gercekten olacaksa daha boktan bir isim bulunamazdi, tebrik ediyorum aklina gelenleri.

hurkus havalimani gibi bence cok guzel ve sade bir secenek varken, abdulhamid nedir amk ya. ınsanlar bu sikik ismi cocuklarina koymuyor, bunlar koskoca ulkenin havalimanina koymayi dusunuyor.
    8 -5 ... peder
  6. 6.
    Desteklediğim kampanya.
    5 -10 ... hakan yavas
  7. 7.
    atatürk olan herşey değişti zaten.
    muhtemelen atatürk hava kompleksi, abdülhamid han havalimanı gibi bişey olur * .
    tıpkı stadyumlar gibi.
    hayırlısı bakalım, hizmet güzel; isim tartışılır.
    5 -1 ... barkhausen krakeri
  8. 8.
    zaten aldığı poyrazdan ötürü ölü yatırım olacakmış. Yakışır.
    3 -2 ... paganviodio
  9. 9.
    2019da ataturk havalimani artik ucus vermiyor. Umarim bu sikik havalimaninin olu yatirim oldugu gorulup tekrar hizmete girer. Ha bi de daha iata onayini almadi. Test edilmedi yani. Iata onay vermezse birak ucagi helikopter bocegi indiremezsin oraya. Kaosa gitmeceler sabanci nin ekmegine yag surecek zira 49 yilligina sabiha nin isletmesi ali sabanci ya ait. Thy nin pegasus a yaptigi yaptirimlari simdi pegasus thybye yapacak gibi gorunuyor.

Varol padisah ve dusunmeden attigin her adim.
    6 -1 ... ruut altmis alti
  10. 10.
    aha şinndi alamanlar tam ortadan çaaaattttt diye patladı.

kıskançlıktan delirecekler.
    1 ... timur cengiz hulagu