bugün

yok " mısıroğlu airport " bir başka hoş bu da.
welcome to the new generation ottoman empire our arabian brothers... diye bir yazı da yazalım giriş kapısına?
isminden dolayı hava alanı zaman içerisinde hangar kaybetmeye başlayacaktır. abdülhamid malum dizideki gibi gidere gider yapan bir padişahtan ziyade osmanlı imparatorluğu tarihi boyunca en fazla toprak kaybeden padişahtır.

al sana bilgi içeren entry. ak kefenli osmanlı torunları beyenmezler ama her zamanki gibi *
d. bahçeli sevinsindir.
recep tayyip erdoğan havalimanı ismine bile razıyım bak, yeter ki böyle gerzekçe bir isim vermesinler. Abdulhamid ne lan?
şayet doğru ise yerinde bir isim. osmanlı padişahları doğrusu ile yanlışıyla bizim atalarımızdır.
atatürk havalimanını kapatıp abdülhamit havalimanı açmak..

ne kadar da masum, ne kadar da sempatik, ne kadar da art niyetsiz bir hareket..
Amaç neden biliyormusun abdülhamit han ismini gören haçlılar titresin korkudan altına sıçsın diye.
ingiltere'ye kaçak uçuşlar bedavaya gelecek diyorlar.
(bkz: Kızıl sultan havalimanı)
birleşik krallık pasaportlular için ücretsiz kıbrıs seferleri varsa şaşırmam.
ülkeye tc'nin iki katı toprak kaybettiren adamın ismini mi verceklermiş?

Shame on you ...
bence rizeli abdül zurna havalimanı olsun.
Saçmalıktır. Cahilliktir.

Havacılık ve abdülhamit? ne alaka amk.

Atatürk mantıklı adam uçak fabrikası kurdu.

Vecihi hürkuş köy adam pilot ve mühendis

Mahmut şevket paşa koy adam hava kuvvetleri kurucumuz.

Cahillerin eylemidir. Bir tarihçi olarak bunu net söylüyorum.
15 temmuz havalimanı olması gerekirken bu nedir ya. 15 temmuz yani boru mu bu. o olmadı yeni türkiye havalimanı olsun bak bu da güzel!!!

ben atatürk isminin verilmesine de karşıyım. her yere bir ismi verirsen basitleşir o ismin anlamı varlığı. en uygun isim vecihi hürkuş olur. havacılık alanında önemli yeri olan bir isim verilmiş olur ve insanlara tanıtılmış olur. çünkü insanlar pek tanımıyor ne yazık ki.
açıkçası isim bulunmadan önce olsa da olur olmasa da olur kafasındaydım lakin olduysa ve sol kesim kuduruyorsa bu zevk bana yeter ahahaha.

kudurun, ağlayın
benim anlamadığım tüm ulaşım yolu var olan atatürk havalimanına göre düzenlenmiş, bu krizde bu kadar masraf ile yeni havalimanı açılınca ne değişecek? adını da 15 temmuz gazisi tayyip koyun.
sait molla, damat ferit ve de vahidüttin han havalimanları ne zaman açılacak?

hastalıklı akp zihniyetinin de bunlara oy veren nankör hainlerin de...
yeni havalimanının adı ne olursa olsun buna en çok sevinen bulgaristan olacak.
adamlar iç hatlar yolcu uçaklarının kalkış ve manevra yönü-trafiği pistlerin doğrultusu nedeniyle mecburen bulgaristan hava sahasını kullanacak olması nedeniyle haybeden para kazanacakmış.
hava trafiği ve hava şartları gereği bu durumun (haybeden para ödeme) bazen romanya veya yunanistan da kapsayacağı konuşuluyor.
Kıçımla güleceğim isim. Bu nasıl isim amk.
kanınu sultan süleyman gocunmaz mı adı verilmezse.
çok ironik bir addır.
93 harbi olarak bilinen osmanlı-rus savaşının sonunda ruslar türk halkını kılıçtan geçirerek yeşilköy'e kadar gelmişler.
yani bugün havaalanının yapıldığı bölge abdülhamit sayesinde elden gidiyordu.
ha nasıl gitmedi derseniz? abdülhamit hahahahan ruslardan bizi kurtarması için ingilizler'e koskoca kıbrıs'ı öylece verdi de ondan.
malum kesimin diline doladığı abdülhamit yalnızlığını sona erdirmeye yönelik ilginç bir tercih. milyonlarca yolcu; belki işe yarar bu sefer.
reklamı arası bitip soytarılar siktir edildikten sonra değişir.
Tek kelime ile yarrak gibi isimdir.

Osmanlı soytarılarının isimlerinden bıktık artık.
güncel Önemli Başlıklar