1. 1.
  yukarıdaki yorumla beraber solcu geçinip, sola çakan kişiliğiden artık tiksinti hissettiğim, var oluşuyla-olmayışı arasında pek fark göremediğim, ak parti yalakası zat ın yaptığı eylemdir.

  bir dost der ki ; Seninle aynı fikirde olmadıklarını söyleyenlerden korkma, seninle aynı fikirde olup da bunu söyleyecek cesareti olmayanlardan kork.
  ... antalya777
 2. 2.
  abbas güçlü'nün yanındadır sonuç olarak. zayıfın yanında olsa abbas güçlüdeki mantık hatası derdiniz. dedirtmez size abbas onu.
  ... talk iiii
 3. 3.
  ne ezileni lan?

  adam bilkentte herkesle aynı eğitimi alan "biz eziliyoruz yeaa" diye zırvalayan tiplere, arkadaşların sana katılmıyor diyor.

  ne ezilmesi, çıkıp fikrini söyleyebiliyor ki öenmli olan da bu değil mi? neden beğenilmek zorunda ki... özgürce çıkıp "biz eziliyoruz" diyerek kendini küçültüyor aslında.

  aynı eğitim, aynı hocalar, aynı kantin, aynı yemekhane.. bu mu ezilmek? kimsenin kimseden farklı olmadığı bir ortamda çıkıp "biz eziliyoruzz yeeeaaa" demeyeceksin arkadaş dersen de kimsenin sana katılmasını beklemeyeceksin.

  adam konuklarına bile yapıyor aynı şeyi, karne notu diye dercelendiriyor, az alkış aldığında "sayın hocam bnda sınıfta kaldınız geçler size katılmadı" diyebiliyor.

  siz de kalkıp "biz ezildik yeaa" diyen at ağızlının daha da ezildiğini söylüyorsunuz. ulan daha ne kadar ezilecek zaten?
  ... entry ne be