bugün

bizi öz değerlerimizden uzaklaştırmak böylece kolayca kültürlerini empoze edebilmek için dış güçlerin tezgahladıkları bir oyundur.

abazanlık kötümüdür?

hayıır.

abazansak abazanız kardeşim. sen değilsin de ne oluyor. benden tek farkın sadece tepişiyor olman. tepişince sen benden zeki, başarılı, yakışıklı, bilmem ne mi oluyorsun? nedir bu havalar? hem olay sadece tepişmekse sen de bizim çomardan abazansın. o da çok iyi tepişiyor. hem de denk getirdiği yerde affetmiyor.

siz bakmayın bunlara çocuklar. uçkurunuza sahip çıkın. namus dediğin öyle pazarda satılan bir şey değil. aman diyim. hade bakalım.
(bkz: müzikle notanın ne alakası var)
(bkz: abazanların iyi bi şeymiş gibi göstermesi)
(bkz: mağrur ve duygulu bakabilen abazan)
gösterildiği kadar kötü olan bir şeydir.
bir sonraki level'i tecavüzcülük olan abazanlığın hakkı olandır efenim.
asıl kötü, terbiyesiz hatta odunluk olan abazanlığın tanımlamasındadır. 2 aydır sevgilisi olmayan birine de abazan deniliyorsa bu serzeniş yerindedir, zira abazanlık o kötü birşey değildir. hatta kötü birşey bile sayılmaz. ama yıllardır, hatta hayatı boyunca sevgilisi olmamış; 20li yaşlarında bir birey için abazanlık gösterildiğinden bile kötü birşey olabilir. girilen ağır bunalımdan tut yeni kasklı sapıklar, hüseyin üzmezler doğmasına kadar birçok kötü sonuca yol açacaktır. ve zaman geçtikçe bu durumun aşılması çok daha zorlaşır, çünkü ne kadar iyi niyetli olunsa da hormonlar beyine hükmetmeye başlar. duruşu, bakışı, en ufak bir hareketiyle kendini belli eder ve karşı cinsi ürkütür. bir şekilde tedavi edilmesi gerekir.
Bir hatun kaldırma taktiğidir. Niyeti bağcı dövmek olan manyak birey, abazan kişileri kötü, kaka gibi göstererek sempati kazanmaya çalışır ki, bu en tehlikelisidir. Abazanlığı kötü gösteren kişi, aslında gizli abazandır. Saman altından su yürütür, gerçek niyetini gizler.

Abazanlığı kötü birşey gibi göstermek, kız çocuğuna elma şekeri vermek gibidir. Asıl niyet farklıdır.

Siz siz olun böyle şeyler yapmayın. Dürüst olun canım benim.
(bkz: abazanlığın küfür olarak algılanması) *
bunu genelde kendilerini bir bok sanan yeni ergen bebeler yapar.

oysa ki abazan en asil duygunun insanıdır.

hiç bir abazan yoktur ki platonik bir aşkı olmasın.

hiç bir abazan yoktur ki dünyada hayvan gibi cima edenler öbür tarafta cayır cayır yanarken onlara müstehzi tebessümlerle bakmasın.

abazanlık iyidir gençler. bozmayın kendinizi.
kötü bir şey olsa özenti abazan olmazdı.
dış güçlerin oyunudur, sevişgenlerin sevişemeyenleri depresyona sokmak için uydurdukları kılıftır.
hemen açalım:
nedir abazan? tdk'ya göre uzun süre cinsel ilişkide bulunmamış kişi.
işbu tanımdan yola çıkarsak belli bir süre sevişmeyen -ki bu süreyi hangi otorite belirliyo o ayrı bi konu- her insan evladı abaza. bu insanlar diğer insanlar tarafından sıkça dışlanırlar, hor görülür, alay edilirler. sanki kendileri hergün tayır tayır sevişiyolar mına koyim..
hayır yani hangi memlekette yaşadığımız belli, nası bi sevişme oranına sahip olabiliriz ki? evli olmayan kesimin çoğu mecburen abazan zaten. e şimdi bu adamın suçu mu? hadi onu da geçtim bu adamın bi sevgili bulamaması bu adamın suçu mu? kısmettir, ne zaman çıkacağı belli midir? biz istemez miyiz valentın day gelsin sevgilimize kırmızı kutuda çikolata alalım. ama yok mınakoyim. napalım?
ha bi de şu açıdan bakalım: belki adamın sevgilisi uzakta yaşıyor; başka şehirde belki de başka bi ülkede. adam da sevgilisine sadakatinden uzun süredir sevişmiyo kardeşim. bu adamın suçumu? değil..
ha ama dışlanacak olan kişi kimdir. abazalığını gözünüze gözünüze sokup önüne gelene potansiyel sevişme aleti olarak bakan insanlardır. abazaysan abazanlığını bilceksin. diğer abazanların adını da kötüye çıkarmayacaksın.

yazan: abazanları koruma ve yaşatma derneği başkanı
iyi bir şey mi peki? diye insanın sorası gelir sanki.
yine abazan bünyelerin propagandasıdır. maksat onları takip edecek yeni nesli azaltmak ve böylece bulunmaz hint kumaşı talebi görmektir. vay köftehorlar.. bir de onların sadece belden aşağısı çalışıyor derler.
abazalık kelime anlamıyla kötü bir şey değil tabi ama memleketimizdeki abaza portresine baktığımızda insan evet gerçektende kötü bir şey diyor . bunun sebepleride kendi uçkurunun derdi yüzünden çevresindeki herkesi rahatsız ediyor . zaman zaman bu rahatsız etmenin boyutu değişip tacize tecavüze kadar gidiyor . e biz bu insanları nasıl olurda iyi görebiliriz yada bu insanları bize nasıl iyi anlatabilirler ki .
doğrudur; abazanlık "uzun süredir seks yapmamış olmak" demektir.

kızlara alenen sarkmak, rahatsız etmek, arabayla kadın şöför sıkıştırmak, otobüste sürtüp geçmek, onları seks malı olarak görmek, mini etek giyen her kızı vermeye istekli sanmak, her turisti orospu sanmak demek değildir.
kesin bunu da ergenekon tezgahlamıştır.
yazıları okuyunca çokmu çok ikna edici buldum bende sevgililerimden ayrılıp otuzbire vurucam kendimi.belki cennete giderim ve cayır cayır yanmaktan kurtulurum ve hatta orada belki bana otuzbir kupası bile verirler.bundan sonra asil duygularla otuzbir çeke çeke ölücem bende.hatta evlenince bile hiç sex yapmıycam karımla, yine otuzbire vurcam kendimi madem asil bi duygu en asili ben olmalıyım evet evet ben olmalıyım.

kendime cevap: siktir leyn.
(bkz: abazanlık iyiydi de çevresi kötüydü)
son derece haklı bir yakınma, sitem. yakışıklı yalnıza ıssız adam, tipsiz yalnıza abazan denildiğini duydukça bir şeylerin ters gittiğini hissetmiştim ben zaten.
allah başka dert vermesindir.

(bkz: lan daha ne olsun)
abazanlar nikaragua'da matkapların delemediği duvarları delmek için çalıştırılmakta böylece hem işsizlik sorunu çözülmekte hem de kişilerin 'kaya deliği olsa farketmez' felsefeleri sınanmaktadır. yerinde kullanırsan herşey faydalı herşey güzel. vapurlar filan.*
haksızlıktır. abazanlığın gelişmesine ve abazanlık talebinin artışına vurulan bir darbe, takılan bir çelmedir.
oysa abazanlar ne kadar da naif adamlardır. kadınları sadece cinsel obje olarak görmez, onun bunun karısına kızına yan gözle bakıp rahatsız etmezler. * *
tamamen haksız bir yorumlamadır. bazı insanlara göre abazanlık yaşam tarzıdır.
Karşı cins sana abazanlık yapma demiyor ki hobi olarak gene yap.
güncel Önemli Başlıklar