1. 2.
  (bkz: ülkücüler)*
  -2 ... kendime donmeye artik cok gec
 2. 1.
  * ying ve yang'ın kısır döngüde sürelen savaşları gibi aynı kısırlıkta birbirini kıran ama özünde hem abazan hem ahlak bekçisi olan bireylerdir. bir abazan yerine göre ahlak bekçisi olacağı gibi bir ahlak bekçisininde zaman içinde derin bir abazan olduğu klinik deneylerle sabitlenmiştir.

  abazanlar: mastürbatörler derneğinin daimi üyeleri olması ile bu çevrede takdir toplamış ve alt gruplar ile belirlenmiş kesim.
  *ileri düzey abazanlar: öbür dünyalığını bitirip, kendi iç dünyasındaki hdd'yi sıfırlayan ve fortçuluk eylemine yatkın kişiler. uzak durulacak abazan bireyler olarakta bilinirler.
  *kablolu abazanlar: internet aleminin abazalık düzeyindeki hackerları diye bilinen, bulup indirici kesimi oluşturan bireyler. kotayı aşmadıkları sürece normal seyrinde devam ederler, kota aşılıp babadan fırça yendiğinde yanına yaklaşılması tehlikeli olabilecek düzeye gelmeleri muhtemeldir.
  *uysal abazanlar: gün içinde biriktirdikleri ilgi çekici görüntüleri beyinlerindeki bilmem kaç tb'lik hdd'lere kaydeden ve etliye sütlüye karışmayan abazan bireyler. yılın belli zamanlarında bağlı bulundukları mastürbatörler derneğine hıyanet içinde bir haliyeti ruhaniye bürünselerde dönüşleri yine kaydedilmiş cinsel içerikli bilgilerdir.

  +

  ahlak bekçileri: gerçekten böyle bir eylem yapılması amaç ise takdir edilesi, yok amaç laf olsun torba dolsun ise zopalanası bireylerdir. içlerinde derin abazalar barındırmaları ilede ilgi çekici bir gruptur. potansiyel abazanlığın zaman içerisinde yerini kadirizm felsefesine bırakması ile baş gösterir. abazanlığın aslında vücuda bir kanser gibi yerleştiğini var sayarsak ilerde yeni bir abazan grubu oluşturmaları muhtemeldir.
  2 ... kozalak abi