bugün

Gökhan Özen - Budala.
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz................................... neyse fazla abartmayalım....
rafet el romanın her şarkısı! yahu ben bir fevkaladelik göremiyorum ama her sene bir iki parçası hit bu adamın. hayır işin kötüsü şarkılar neredeyse hep birbirinin aynı.
(bkz: get lucky)
Ya ya ya yaaaa hande yener.
sılanın serdar ortaçın gülşenin vb. sanatçı diye geçinenlerin şarkıları. biraz kulağınız iyise hepsi belli bir akoru bulmuşlardır sözleri değiştirip değiştirip piyasaya sürüyorlar. sonra neymiş efendim adam/kadın ne şarkı yapmışmış.

la bi çıkın oturduğunuz kafedelerden. bi powertürkü değiştirin.
mabel matiz'in sesinden duyacağım her parça
justin bieber- baby.
lady gaga'nın tüm şarkılarını bu kategoriye dahil edebiliriz.
Halil Sezai şarkılarının bir kısmı.
sertab erener' in yakın zamanda popüler olan parçaşı - iyileşiyorum. ergene bağlamış, bir de yetmemiş şiir okumuş, ha o da yetmemiş klip çekmiş. olmamış.
türkan.
Gereğinden fazla abartılan vasatın altında kalan şarkılardır. (bkz: ya ya ya ya)
güncel Önemli Başlıklar