bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    ülkeyi içine kapatıp, istenildigi gibi darbe ortamı hazırlanması için, ab hedefini dumura ugratmak için ülke insanına söylenen yalanlardır. ab nin karşısına konulan gerçek, şuan için darbedir.
    ab sözde ermeni soykırımı iddiasını ön şart sayıyor.
    ab ye girmek için kıbrısı sattılar.
    ab komseri gelip mecliste, siyasi liderleri ayagına çagırdı.( ab kurumsal yapısının başbakanı konumun daki insan o, komser dedikleri)
    ab askerler yönetime karışmasın dedi,( şikayet edilen konuya bak, buna kızmak için ancak cuntacı olmak lazım, 7 tane darbe yemiş ülkem aydını herhalde darbeyi savunmaması gerek,eger cuntaya hizmet etmiyorsa)
    ab ....

cak cak cak, sakız gibi devam ediyor konustukları konular. vural öger bunlara cevap verince, yaramaz okul bebesine dönüyorlar, sen şöylesin, romen kadınları böyle, araplar şöyle, her konusu gecen insanlara hakaret ediyorlar, ülke içindeki siyasiler zaten şamar oglanı bunlara göre, koca profesör manisalı, halkın oyu hiç bir şey degildir dedi, bu sözü üniversiteliler alkışladı, yazıklar olsun..manisalı perinçegin içerde olmasını içine sindiremedigini söyledi ayrıca, anlaşıldı kime hizmet ettigide.
    8 -24 ... beklediginiz lider benim
  2. ?.
    türkiye'nin büyük çoğunluğu ulusalcı olmadığından ve büyük çoğunluğu avrupa birliğine karşı olduğundan, ulusalcılıkla ilgisi olmayan söylemlerdir. asla giremeyeceğimiz bir birlik için -afederseniz- maymun olmak, imtiyaz üzerine imtiyaz vermek, hiç bir vatansever duygu ile örtüşmez.
    7 -1 ... regulus
  3. ?.
    kanserli insan sayısı tavan yapmış bir ülkede, hijyeni bir insanlık ihtiyacı olarak görmek ve bunu bu ülke de sadece ab sayesin de ulaşılması mümkün olması, ab sürecini desteklemeye yetecek bir argümandır.

canı sıkılan iki kişinin bir araya gelip, ama siyasiler de, şöyle yaptı türü alçak beyanatlarla, siyaseti daga kaldırmasına engel olacaksa, ab buyursun, cunta buyuracagına ab buyursun. cunta eli titremeden adam asıp, cuntayı yargılayıp asması gerekenler, hemen ertesi gün sıraya dizilip oo ne iyi ettiniz de geldiniz diyerek sıraya girmiş bir ülke, meclisi kapattıgın da ilk yaptıgı yunanistanın ab ye girmesine onay vermek olan bir cuntanın artıkları bugün ülkeyi, kıbrısı satmak la suçluyor siyaseti. o kıbrıs rum kesimini, ab ye sokan karara türkiye izin vermese giremeyecek rum kesimi ona kim izin veriyor 28 subat cuntası..
    4 -9 ... beklediginiz lider benim
  4. ?.
    ab karşıtı görüşlerin bir kısmıdır. halbuki ab'ye girmememizi gerektiren gayet mantıklı nedenler bulunmaktadır. bir çok örnek sayılabilir ama ben bir tanesinin yeterli olacağına inanıyorum*. avrupa'nın pkk ile ilgili türkiye'ye karşı yaptığı şerefsizlikler. tek başına avrupa birliğini elimizin tersiyle itmemizi gerektiren bir nedendir.

ekleme: ne yani. adamlar pkkyı desteklesinler biz de peşlerinden koşalım öyle mi? koşan koşsun arkadaş; ama nereye koştuğunu ve bir daha geri dönemeyeceğini bilsin!
    3 -3 ... kekistanlihobbit
  5. ?.
    her avrupa karşıtı olanı ulusalcı sanan avrupa yalakası güdük zihniyet ile müzakereleri götüreceksek vay bu ülkenin haline. avrupa konseyi'nin öneri olarak aldığı kararların bir gün türkiye'nin önüne şart olarak geldiği geçen süreçten de anlaşıldığı üzere bu kadar belli iken recep ivedik olup zihni yalama olmuş beyinlere sövmek geliyor insanın içinden " bu ne aymazlıktır , bu ne dingil yaşam tarzıdır" diye.

ha canım, ab karşıtları cuntacı darbe yanlıları, ab destekçileri de vatan haini, işbirlikçi köpekler diyelim çıkalım işin içinden o zaman. ne de olsa birbirimizi yaftalamaktan daha kolay yol yok. kıt akıllıların anlayacağı tartışma tarzı buysa o da kabulümüzdür. bakalım kim daha zararlı çıkacak..
    5 -3 ... junojuno
  6. ?.
    ulusalcılığın anlamından bi haber bünyenin kelimecikleri.avrupalıların türkiye ye götüyle güldüğünü düşününce yalan saymanın ahmaklık olacağı kanısında olunması gereken cümle.
    3 -1 ... jaspe
  7. ?.
    dogu perinçek in liderligini yaptıgı bir oluşumun, bugünler de ortaya çıkması ile bazı gerçeklerin, anlamayanların kafasına daha nasıl vurulacagını anlamakta zorlanıyorum. bu ülke de kimse ab sevdalısı degil, ama bir gerçekte şu ki, ulusalcıların ab karşıtlıgından yürüttükleri süreç, darbe süreci oldugu artık aşikar. ayışıgı sarıkız darbe girişimlerinin, perinçek in liderligin de, cumhuriyet gazetesi bombalnması, danstay saldırısı, bugünler de ortaya otobüs termianlinde bulunan bombalar, sokaklara atılan bombalar hemen hepsi, ab üzerinden ülkenin cuntaya teslimmi olacagı, yoksa demokrasi ile, bu pisliklerden kurtulacak mı sorunsalına kilitlenmiş durum da.
    -8 ... beklediginiz lider benim
  8. ?.
    suni bir çete,suni bir dava yaratılarak nemalanan zihniyetin oyunlarına uygun düşen sözlerdir.gözünü boyadıkları %47 nin dışında kalan kesime bok atmak için ortam hazırlanmasıdır.derin devleti oluşturmuş bir zihniyetin tavuğuna kışt diyen ulusalcıları muhalefet yönünden tehlike gördükleri (bkz: tiran bunlar efenim)için her anlamda köşeye şıkıştırma çabalarının ürünü olan sözcükler bütünü.
    demokrasi diyen zihniyetin doğruları söyleyenlere çemkirmesidir.
    2 -1 ... jaspe
  9. ?.
    ab bize karşı, sözde ermeni soykırımını tanımamızı dayatıyorlar diyorlar ama, türk tarih kurumu başkanı yusuf hallaçoglunun, bu ülke de, 500 bin ermeni kayıp türk kimligine girdi bunlar, aslen kürt alevisi konumundalar, devlet bunları tanıyor diye açıklama yapmasına, neden ermenilerle birlikte ulusalcılar da ateş püskürdüler acaba. izlemeye devam edin ergenekondan sonra detaylı açıklamayı sanırım mahkeme heyeti yapıcak, ben bu konuların da mahkeme gündemine mutlaka gelecegini tahmin ediyorum, pkk terörü de gelecek, kıbrısı tanıtmayanlar da gelecek, kıbrıslı rumların ab ye girmesine izin verip, çıkıp ekranların karşısına denktas için kamp kuranlar da gelecek, hepsi..
    -3 ... beklediginiz lider benim
  10. ?.
    sarkozy ile aynı kaynaktan beslenen kesimin düle getirdigi aforizmalardır. bunları besleyen kaynak aynıdır. türk milleti, dünya sahnesine çıkmak, cunta denetimin den çıkmak için ilk defa ışıga bu kadar yaklaşmıştır.
    -7 ... beklediginiz lider benim