1. 1.
  Bu notalarla yapılan bestenin linki ektedir.

  Savaş dediğin bizim düğünümüz aslanım. Güle oynaya...

  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=bA68N_aCTgo+)
  4 ... nedvettin
 2. 2.
  Sputnik türkiye de geçen haber. Bizi ab ye almak için 50 senedir biraraya gelemeyen ab 1 günde toplanmış ve karar almış. Gavurcuk dediğin işte böyle ivedik olmalı. Özlenen..! görüntü.

  --spoiler--
  AB üyesi 28 ülkeden ortak açıklama: Türkiye operasyona son vermeli, güvenli bölge için maddi yardım sağlanmayacak

  Avrupa Birliği (AB) üyesi 28 ülke tarafından yayınlanan yazılı açıklamada, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyinde yürüttüğü operasyona son verilmesi çağrısında bulunuldu.

  ab üyesi 28 ülkenin türkiyeye nota vermesi

  Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, AB liderler zirvesi hazrılıkları hakkında Avrupa Parlamentosu'nu bilgilendirirken

  © REUTERS/ YVES HERMAN

  Türkiye'ye 'harekatı durdurun' çağrısı yapan AB: Güvenli bölge için bizden para beklemeyin
  Avrupa Birliği ülkeleri, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyinde sığınmacılar için güvenli bölge oluşturma planlarını reddederek, bununla ilgili bir maddi yardımda bulunmayacaklarını vurguladı.

  Avrupa Birliği (AB) üyesi 28 ülke tarafından yayınlanan yazılı açıklamada, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyinde yürüttüğü operasyona son verilmesi çağrısında bulunuldu.

  Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "AB Türkiye'ye tek taraflı askeri operasyonunu sonlandırması çağrısında bulunmaktadır. Suriye'nin kuzeyinde Türkiye'nin tasarladığı sözde güvenli bölgenin sığınmacıların dönüşü için gerekli uluslararası kriterleri karşılaması ihtimal dahilinde değildir. AB, yerel nüfusun haklarının gözardı edildiği bölgelerde istikrarın ya da kalkınmanın sağlanması için yardım sağlamayacaktır."

  https://tr.sputniknews.co...ddi-yardim-saglanmayacak/
  --spoiler--
  2 ... gazeloglu
 3. 3.
  ab üyesi 28 ülkenin türkiyeye nota vermesi
  1 ... gazeloglu
 4. 4.
  Amerika ' ya da nota vermiş miydiniz götoğlanları? Diyebilme misyonunu üstleniyorum şu an.

  Yok yeaa? Ne güzel işliyordu değil mi planlarınız? Sizde bir terör saldırısı olsa dünyayı ayağa kaldırıyorsunuz. Bizim her gün çocuklarımız şehit oluyor 3' er 5 ' er. Susun lan !
  4 ... uzak diyarlarda evli barkli
 5. 5.
  olması gereken. vereceklerdir. vermemeleri bir problem teşkil eder. ayrıca nota dediğin ne müzik notası vermeye benzemez. oç.

  şimdi ab ye resti çeken ülke menfaatine iş yapan da bu, vaktiyle yukarıda belirttiğim tekrar söylemekten imtina ettiğim aşağılık lafı söyleyen de bu.

  her şey vaktiyle ise ben aptalım. sen iki yüzlüysen hepimiz aptalız.
  2 -1 ... everybody calls me alpha