bugün

özel mesajdan yazarları rahatsız eden aaron moshenin sözlükte propaganda yapmasını engellemek için acilen silik olması istenen kampanyadır..
(bkz: aaron moshe isilik olsun kampanyasi)
(bkz: adolf hitler)
(bkz: yahudi katliamı)
(bkz: sözlükteki yahudi sempatizanı)
birakin bu kampanyalari. kendisiyle ne guzel dassak gecip egleniyom ben. silinmesin.
(bkz: sözlük demokrasisine yapılan darbedir)
daha önce de söyledim yine söylemekte herhangi bir beis görmüyorum;

benmoşe kardeşimi tanımam lakin eminim kendisi adamdır insandır. şimdi gelelim başlıkta imzaya açılan kampanya hakkında naçizane fikirlerimizi beyan etmeye.

değerli kardeşlerim, efendiler! nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'ün bütün yazarlarının ben taaaaaaaaaa evet evet taaaaaaaaa en kuytuda kalmışının dahi özgürlüğünün kısıtlanmasına karşıyım. bu minvalde moşe kardeşimin de siliğe düşürülmesine karşıyım. bir yanlışı varsa, ben bir büyüğünüz olarak gider konuşurum ikna ederim, aranızı bulurum. ama "yok o silinsin, yok bu siktirip gitsin, yok ötekini bir tek ben yalarım" tarzı feveranları asla tasvip etmiyorum. en başta bu güzide platforma yakışmaz.

ne dedik? uludağ sözlük karşıtlıkların törpülendiği, farklılıkların zenginlik haline getirildiği, ötekileştirilenlerin kucaklandığı bir platform. uludağ sözlük 1 numara olana kadar bize bırakın uykuyu bir saniye yok yere nefes almak yasak!

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--